• Nowy program Agaty Młynarskiej w TVP1 nie przypadł do gustu telewidzom. Emitowany na żywo "Świat się kręci" notuje dużo niższe wyniki oglądalności, niż nadawane rok temu o tej samej porze, powtórki serialu "Ranczo"
  • Agata Młynarska, w 2006 roku, po kilkunastu latach pracy, rozstała się z TVP. Gdzieś na korytarzu usłyszała wówczas, że jest za stara. Teraz, po 7 latach przerwy, powraca w szeregi Telewizji Polskiej. Portalowi dziennik.pl opowiedziała o swoim nowym programie i wyjawiła, czy wciąż ma żal o gorzkie słowa sprzed kilku lat .
  • "Jaka ona jest?" to program Agaty Młynarskiej, w którym dziennikarka przeprowadza wywiady ze znanymi Polkami. Wiosną na antenie Polsat Cafe pojawią się nowe odcinki, a w nich kolejne spotkania ze słynnymi kobietami. W rozmowie z dziennik.pl, Agata Młynarska opowiedziała o swojej pracy i rozmowach, które wywarły na niej największe wrażenie .
  • Marta Grycan w programie Agaty Młynarskiej "Jaka ona jest"
    "Jak ona jest?" to nowy program Agaty Młynarskiej emitowany w stacji Polsat Cafe. Dziennikarka spotyka się ze znanymi kobietami w ich własnych domach i próbuje dowiedzieć się, jakie są prywatnie. W najbliższym odcinku kilka sekretów ze swojego życia zdradzi Marta Grycan.
  • Stacja Polsat Cafe właśnie ujawniła tajniki swojej wiosennej ramówki. W najbliższych miesiącach, poza kontynuacjami znanych i lubianych programów, na antenie zagości aż siedem nowości, a wśród nich talk show Krzysztofa Ibisza, program kulinarny Ewy Wachowicz i cykl wywiadów Agaty Młynarskiej.
  • Agata Młynarska
    Nowy talk-show, którego gospodynią będzie Agata Młynarska pojawi się na antenie Polsat Cafe w okresie świąteczno-noworocznym. W każdym odcinku dziennikarka będzie rozmawiała z jedną ze znanych Polek na tematy ich życia osobistego.