• Co jeść, kiedy
  Czekolada, kebab, a może niskokaloryczna sałatka? Po co sięgnąć, kiedy nagle dopada cię stres?
 • Pączek
  Będąc na diecie, często popełniamy małe grzeszki. Słabość do słonych oraz słodkich przekąsek może zniweczyć wiele tygodni starania się o wymarzoną sylwetkę. Oto najbardziej kaloryczne przekąski, których powinniśmy unikać.
 • Pączek
  Na czym polega jedzenie emocjonalne? Wyjaśniła to w "Dzień Dobry TVN" Marta Pawłowska, trener zdrowia rodziny i mentor żywieniowy. Dlaczego, gdy mamy gorszy humor nie wybieramy tego, co zdrowe do jedzenia? - Słodycze wydają nam się większą nagrodą, większym pocieszeniem - powiedziała Pawłowska. Jak temu zapobiec?
 • Wafle ryżowe
  Jak o swoją codzienną dietę dbają Polacy? Czy stosują się do zaleceń ekspertów i jednocześnie czerpią z kuchni to, co najlepsze? Jaką pozycję w polskim menu zajmują przekąski? Odpowiedź na te pytania oraz wiele innych żywieniowych ciekawostek znaleźć można w raporcie „Od jedzenia humor się zmienia” przygotowanym przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia na zlecenie marki Kupiec.
 • Czas na zdrową przekąskę
  Zdarza ci się mieć ochotę na coś słodkiego i folgujesz sobie, objadając się kalorycznymi łakociami? Czas to zmienić. Poznaj zdrowe i smakowite zamienniki.