Handlowali narkotykami. Sąd ich aresztował
21 grudnia 2011 Sąd Rejonowy w Bydgoszczy aresztował grupę handlarzy narkotykami. Zdaniem policji mężczyźni wprowadzili na rynek towar o wartości 21 milionów złotych. Funkcjonariusze potrzebowali dwóch lat by rozpracować szajkę.