• 26-latek udusił współtowarzysza z celi
  Zarzut zabójstwa przedstawiła we wtorek toruńska prokuratura 26-letniemu Michałowi S. przebywającemu w areszcie śledczym. Mężczyzna jest podejrzany o to, że udusił współtowarzysza z celi.
 • Agresywny ochroniarz trafił do aresztu na trzy miesiące
  29-letni pracownik jednej z agencji ochroniarskich w Radomiu trafił na trzy miesiące do aresztu. Mężczyzna jest podejrzany o dotkliwe pobicie 30-letniego radomianina podczas interwencji w jednym z radomskich klubów.
 • Grób zamordowanego Marka Rosiaka
  Łódzki sąd okręgowy przedłużył w środę do końca lipca areszt dla Ryszarda C., który w łódzkiej siedzibie PiS zastrzelił w październiku ub. roku Marka Rosiaka i ranił nożem drugiego pracownika - Pawła Kowalskiego.
 • Sąd aresztował nożownika z Dąbrowy Górniczej
  30-latek z Dąbrowy Górniczej, który w sobotę w tym mieście napadł i obrabował 17-latka, a potem poważnie ranił nożem trzech interweniujących przechodniów, decyzją miejscowego sądu został w poniedziałek aresztowany na trzy miesiące.
 • Kaucja za przemytnika-rekordzistę wyniosła aż 100 tysięcy złotych
  Zarzut przemytu znacznej wartości postawiła Prokuratura Rejonowa w Suwałkach 41-letniemu Polakowi, kierowcy ciężarówki, w której celnicy znaleźli 614,5 tys. paczek papierosów. Tymczasem - po wpłaceniu 100 tys. zł poręczenia majątkowego - mężczyzna opuścił areszt.
 • 46-latek pobił znajomego, bo był zazdrosny
  Łódzki sąd aresztował 46-letniego mężczyznę podejrzanego o śmiertelne pobicie swego 62-letniego znajomego. Według policji, motywem pobicia była prawdopodobnie zazdrość o partnerkę. Podejrzanemu grozi kara 12 lat więzienia.
 • W Rypinie wpadło już trzech oszustów
  Trzeciego mieszkańca Łodzi, podejrzewanego o udział w gangu specjalizującym się w oszukiwaniu emerytów tzw. metodą na wnuczka, zatrzymała kujawsko-pomorska policja. Udało się odzyskać 5 tys. zł wyłudzonych od starszych osób.
 • Pijany ojciec padł w zaspę. A córka czekała
  Blisko trzy promile alkoholu miał w organizmie 29-latek, który leżał w śniegu, w noc sylwestrową, na jednym z osiedli w Lublinie, a obok na sankach siedziała jego niespełna 2-letnia córka. Mężczyzna został zatrzymany - poinformowała policja.
 • Areszt dla ojca podejrzanego o uduszenie dzieci
  Łódzki sąd aresztował w piątek 42-letniego Janusza T. podejrzanego o uduszenie dwójki swoich dzieci: 4,5-letniej córki i 7-letniego syna. Były policjant przyznał się do obu zbrodni. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.
 • 24-latka biła, kopała i przypalała papierosem 2-letniego syna
  24-letnią kobietę, która znęcała się nad swoim 2-letnim synem, zatrzymała policja w Zabrzu. Okrucieństwem dorównywała ona najbrutalniejszym gangsterom.