• Korupcja w PZPN? Prokuratura wszczyna śledztwo
  Śledczy zajmą się słynnymi taśmami, które miały ujawnić korupcję w PZPN. Warszawska prokuratura uznała, że dowody są na tyle poważne, że trzeba wszcząć w tej sprawie śledztwo.
 • Bójki chuliganów w Krakowie. Osiem osób za kratami
  Osiem osób zatrzymała policja po bójkach chuliganów, do których doszło w weekend na krakowskich osiedlach. W ich wyniku niegroźnie ranne zostały trzy osoby.
 • Pobili policjantów, którzy zabezpieczają mecze Wisły Płock
  Policja w Płocku zatrzymała sześciu mężczyzn w wieku 25-28 lat, którzy napadli na dwóch funkcjonariuszy po służbie. Do napaści doszło, gdy mężczyźni rozpoznali policjantów jako funkcjonariuszy zabezpieczających mecze piłkarskie Wisły Płock.
 • Policja chciałaby, by na jesienne mecze ekstraklasy wpuszczać wyłącznie kibiców gospodarzy
  Policja chce, by w rundzie jesiennej, mecze piłkarskie Ekstraklasy oraz I i II Ligi odbywały się bez udziału kibiców przyjezdnych. W tej sprawie do prezesa PZPN-u i szefa Ekstraklasy zwrócił się komendant główny policji Andrzej Matejuk.
 • Kolejni pseudokibice usłyszeli zarzuty
  Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz-Północ postawiła we wtorek zarzuty popełnienia przestępstwa kolejnym pięciu uczestnikom zajść po finale piłkarskiego Pucharu Polski na bydgoskim stadionie Zawiszy. Zostali objęci dozorem policyjnym i zakazem stadionowym.
 • Kolejni pseudokibice usłyszeli zarzuty
  Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz-Północ postawiła we wtorek zarzuty popełnienia przestępstwa kolejnym pięciu uczestnikom zajść po finale piłkarskiego Pucharu Polski na bydgoskim stadionie Zawiszy. Zostali objęci dozorem policyjnym i zakazem stadionowym.
 • Kolejni kibole, którzy wywołali zamieszki po finałowym meczu Pucharu Polski, zostali zidentyfikowani
  Kolejnych siedmiu pseudokibiców z Chełmży (woj. kujawsko-pomorskie), którzy brali udział w zamieszkach po meczu finałowym Pucharu Polski Lech Poznań - Legia Warszawa na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy, zidentyfikowała policja.
 • Do sądu wpłynał akt oskarżenia przeciw "Staruchowi"
  Śródmiejska prokuratura przesłała do sądu akt oskarżenia przeciwko nieformalnemu przywódcy kibiców Legii Piotra S. pseud. Staruch, który podczas jednego z kwietniowych meczów uderzył w twarz piłkarza Jakuba Rzeźniczaka - poinformowała rzeczniczka warszawskiej prokuratury okręgowej.
 • Dzięki opublikowaniu zdjęć na stronach wielkopolskiej komendy policji zidentyfikowano już czterech pseudokibiców
  Dane trzech pseudokibiców ustalili policjanci po opublikowaniu we wtorek na stronie Komendy Stołecznej Policji zdjęć 30 osób, które miały brać udział w zamieszkach na bydgoskim stadionie Zawiszy. Czwarty zgłosił się sam na policję.
 • Wielkopolska policja ustaliła tożsamość czterech kiboli
  Wielkopolska policja na podstawie zdjęć opublikowanych we wtorek w internecie zidentyfikowała cztery osoby, które wzięły udział w zamieszkach w Bydgoszczy podczas piłkarskiego finału Pucharu Polski. Dwie inne osoby zgłosiły się dobrowolnie.