Prezes PZPN czuje się w Polsce, jak obywatel drugiej kategorii
11 lipca 2011 Grzegorz Lato skarży się na media. Dlaczego? Prezes PZPN żali się, że gdy jest obrażany przez kibiców to żaden z dziennikarzy nie bierze go w obronę. Przez to czuje się, jak obywatel drugiej kategorii.