Kolejny alkoholowy skandal w PZPN
17 czerwca 2011 Bez butelki mocnego alkoholu nie ma dobrej zabawy nawet na meczach reprezentacji Polski. Przed niedawnym spotkaniem z Francją właśnie z takiego założenia wyszli niektórzy działacze PZPN. Znany w środowisku piłkarskim delegat PZPN Mirosław Starczewski usiłował wwieźć na stadion przy Łazienkowskiej alkohol. Kiedy stojący na bramie ochroniarze postanowili przeszukać jego samochód, wściekły działacz miał wywołać karczemną awanturę.