Mecz w Gdańsku zagrożony! Kadra z Francją zagra w stolicy?
20 maja 2011 Organizacja towarzyskiego meczu piłkarskiego Polski z Francją, który ma się odbyć 9 czerwca w Gdańsku, jest zagrożona - powiedziała rzeczniczka prasowa PZPN Agnieszka Olejkowska. Niewykluczone, że spotkanie zostanie rozegrane w Warszawie.