• Radio Maryja
  Dziennikarze i politycy powinni być ludźmi etycznymi - powiedział w sobotę założyciel Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk. Redemptorysta dodał, że od samego początku, zakładane przez niego dzieła, były atakowane przez przeciwników.
 • ojciec Tadeusz Rydzyk
  "Gazeta Wyborcza" twierdzi, że będzie to prezent dla "ulubionej radiostacji Jarosława Kaczyńskiego" wart blisko pół miliona złotych rocznie. O co chodzi? Według "GW" program PiS przewiduje zniesienie opłat za częstotliwości radiowe dla nadawców społecznych
 • Lech Wałęsa
  Lech Wałęsa jest mocno rozżalony atakami na swoją osobę. Były prezydent znajduje winnych tego stanu rzeczy. "Głoszą to - jak ja sądzę - cynicznie, pracownicy i poplecznicy imperium medialnego ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka" - pisze w liście otwartym Wałęsa.
 • O.Tadeusz Rydzyk
  Szef Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk mówiąc niedawno w Brukseli, że w Polsce panuje totalitaryzm, złamał regułę, zgodnie z którą "o swojej ojczyźnie staramy się nie mówić źle wtedy, kiedy jesteśmy za granicą" - ocenił w piątek premier Donald Tusk.
 • O. Tadeusz Rydzyk
  Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak ocenił w środę, że o. Tadeusz Rydzyk i jego rozgłośnia Radio Maryja doświadczają w Polsce dyskryminacji za krytykę rządu. W ten sposób odniósł się do wtorkowej wypowiedzi Rydzyka w Brukseli, że w Polsce panuje totalitaryzm.
 • Ojciec Tadeusz Rydzyk
  "Najwyżej mnie zamkną" - komentował wcześniej wyrok sądu ojciec Tadeusz Rydzyk. Ukarany grzywną w wysokości 3,5 tys. zł za nielegalną zbiórkę publiczną, dyrektor Radia Maryja odwołał się od wyroku - poinformował w piątek toruński sąd.
 • Sąd skazał ojca Rydzyka. Koniec zbiórek od słuchaczy?
  Ojciec Tadeusz Rydzyk apelował o przesyłanie datków na TV Trwam, toruńską uczelnię i odwierty geotermalne. Ile zebrał? Tego nie wiadomo. Pewne jest, że robił to nielegalnie i teraz za to zapłaci.
 • KRRiT wzywa Radio Maryja: Nie reklamujcie
  Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jan Dworak wezwał Radio Maryja do zaprzestania emisji ukrytych reklam - poinformowała w środę rzeczniczka rady Katarzyna Twardowska. Radio Maryja nie może tego robić, bo ma status nadawcy społecznego.