• Robert Kubica (2-P) i Maciej Szczepaniak (2-L) podczas ceremonii zakończenia 72. Rajdu Polski, siódmej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata FIA
  Francuz Sebastien Ogier wygrał Rajd Polski - siódmą rundę mistrzostw świata. Robert Kubica, który przez długi czas był klasyfikowany o lokatę wyżej, ostatecznie zajął ósme miejsce. Na ostatnim odcinku specjalnym Polak przebił tylne koło.
 • Polacy Robert Kubica i Maciej Szczepaniak (Ford Fiesta WRC) na trasie odcinka specjalnego Paprotki trzeciego dnia 72. Rajdu Polski, siódmej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata FIA
  Robert Kubica zajmuje 7. miejsce po 17. odcinkach specjalnych Rajdu Polski. Prowadzi Francuz Sebastien Ogier, który ma 5,6 s przewagi nad Norwegiem Andreasem Mikkelsenem i 17,6 s nad Estończykiem Ottem Tanakiem. Kubica traci do lidera 1 min i 29,1 s.
 • Robert Kubica
  Sebastian Ogier pozostaje liderem 72. samochodowego Rajdu Polski po dwunastu odcinkach specjalnych. Francuz wyprzedza Norwega Andreasa Mikkelsena o 3,1 sekundy i Fina Jari-Matti Latvalę o 14,2 sekundy.
 • Robert Kubica
  Francuz Sebastien Ogier prowadzi po dziewięciu odcinkach specjalnych samochodowego Rajdu Polski - siódmej rundy mistrzostw świata WRC.
 • Robert Kubica
  ński kierowca Ott Tanak prowadzi po czterech odcinkach specjalnych 72. Rajdu Polski, zaliczanego do klasyfikacji rajdowych mistrzostw świata.
 • Robert Kubica
  Robert Kubica zajmuje drugie miejsce po czwartkowym superoesie rozpoczynającym Rajd Polski. Kubica przegrał o pół sekundy jedynie z broniącym tytułu mistrza świata Francuzem Sebastienem Ogierem.
 • Ford Fiesta RS WRC Roberta Kubicy w parku serwisowym w Mikołajkach. W czwartek rozpoczyna się 72. Rajd Polski, siódma runda Rajdowych Mistrzostw Świata FIA
  W czwartek w Mikołajkach wystartuje 72. Rajd Polski - siódma runda rajdowych mistrzostw świata. Jest to najważniejsza impreza w sportach samochodowych w Polsce, a zarazem drugi po słynnym Rajdzie Monte Carlo najstarszy rajd samochodowy na świecie. Na starcie tegorocznego rajdu stanie 74 kierowców, w tym Krzysztof Hołowczyc.
 • Robert Kubica
  2 lipca w Mikołajkach rozpocznie się 72 Rajd Polski. Będzie to siódma runda rajdowych mistrzostw świata. Na liście zgłoszeń znalazły się 74 załogi. Wśród nich Robert Kubica z Maciejem Szczepaniakiem.
 • Robert Kubica (Ford Fiesta WRC)
  Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) zajmuje 11. miejsce po dwóch odcinkach specjalnych Rajdu Polski - siódmej rundy mistrzostw świata WRC. Polak zaczął od czwartej lokaty po pierwszym odcinku specjalnym, ale na drugim dachował.