• Kadr z filmu "Ralph Demolka w internecie"
  Kontynuacja hitu sprzed 4 lat do kin trafi jako jedna z pierwszych pozycji na 2019 rok. Zobaczcie, jak wygląda najnowszy zwiastun.
 • Film "Ralph Demolka w internecie" trafi do sieci 23 listopada
  Akcja filmu "Ralph Demolka w internecie” przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha…
 • Ralph Demolka wróci na ekrany
  John C. Reilly potwierdził, iż powstanie sequel animacji "Ralph Demolka".
 • "Ralph Demolka" na płytach Blu-ray, Blu-ray 3D i DVD
  "Ralph Demolka" – jeden z największych hitów ostatnich miesięcy i jedna z najlepszych (jeśli nie najlepsza) produkcji dla dzieciaków (tak małych, jak i całkiem dużych) – zadebiutował na płytach Blu-ray i DVD. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, czy warto zawrzeć z nim bliższą znajomość, zapewniamy, że to będzie coś druzgocącego!
 • "Django" (premiera: 15 maja)
  Tegoroczny maj okazuje się miesiącem bardzo filmowym. Kinomani mogą wybierać pomiędzy hitami na dużych ekranach (od trzeciego "Irona Mana", przez "Wielkiego Gatsby'ego" po "W ciemność. Star Trek" i "Człowieka ze stali"), a głośnymi premierami na płytach DVD i Blu-ray. Wybraliśmy spośród nich dziesięć najciekawszych.
 • "Ralph Demolka" ma w sobie energię, radość i odpowiedni morał
  Być może "Ralph Demolka" nie wyróżniałby się specjalnie spośród innych produkcji Disneya, gdyby nie kapitalne wykorzystanie świata gier komputerowych.
 • "Ralph Demolka"
  "Ralph Demolka", jak wszystkie dobre produkcje Disneya, ma w sobie energię, radość, odpowiedni morał i świetnie napisany scenariusz (do tego trzeba dorzucić doskonale przetłumaczone na polski dialogi oraz brawurową obsadę dubbingu z Olafem Lubaszenką i Jolantą Fraszyńską na czele). Ale frajdę sprawi także fanom gier komputerowych – zwłaszcza tym nieco starszym, bo spotkają tu bohaterów, których pamiętają z dzieciństwa, m.in. Pac-Mana, Sonica i zabijaków ze "Street Fightera".
 • "Ralph Demolka"
  Ralph to czarny charakter prosto z 8-bitowej gry. Jego głównym zadaniem jest niszczenie komputerowego miasta. Ale pan Demolka poza mięśniami ma też duszę i marzenie, by odmienić swój los i udowodnić, że też nadaje się na bohatera. "Ralph Demolka" – nowa, zbierająca świetne recenzje produkcja Disneya wejdzie na ekrany polskich kin już 18 stycznia. I to z hukiem! Jak na Demolkę przystało. U nas już dziś pierwsze z niej kadry i polskie plakaty.
 • Ameryka pokochała nowego Bonda
  Najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda, "Skyfall", znalazł się na szczycie amerykańskiego box office.
 • "Ralph Demolka" pozamiatał w USA
  "Ralph Demolka" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office'u. Nowa animacja Disney'a zarobiła prawie 50 milionów dolarów.