• Kalkulator leżący na banknotach
  Co znajdziemy w najnowszym rankingu kont oszczędnościowych TotalMoney.pl? Spadki oraz nowe rachunki z atrakcyjnym oprocentowaniem. Koniecznie sprawdź, w którym banku warto ulokować swoje oszczędności, by móc cieszyć się z zysków.
 • Rosnące słupki z monet
  W lutowym rankingu kont oszczędnościowych TotalMoney.pl, zostały porównane zyski z aktualnych ofert oszczędnościowych. Eksperci przeanalizowali, ile można zarobić na odsetkach, wpłacając miesięcznie 500 zł. Sprawdźmy, który bank został naszym zwycięzcą. Zapraszamy do lektury!
 • Plik banknotów stuzłotowych
  Które konto przyniesie nam największy zysk? Czy zdecydować się na te dla nowych środków, nowego klienta, czy standardowe – dla każdego? Decyzję pomogą nam podjąć eksperci TotalMoney.pl, którzy przygotowali aktualny ranking kont oszczędnościowych.
 • Eksperci porównywarki TotalMoney.pl sprawdzili, ile można zaoszczędzić przez rok. Warunkiem jest wpłacanie co miesiąc na konto oszczędnościowe kwoty równej 500 zł. Sprawdźmy!
 • Polskie pieniądze - stuzłotówki
  By cieszyć się pozycją lidera na rynku pod względem zysków oferowanych na koncie oszczędnościowym, trzeba zaproponować oprocentowanie 4% w skali roku – tak wynika z najnowszego zestawienia TotalMoney.pl. W tym miesiącu laur pierwszeństwa przypada Bankowi SMART i Bankowi Millennium. Jak wygląda całość zestawienia?
 • Siedem kont na pierwszym miejscu – to nowy rekord w dotychczasowej historii rankingów kont oszczędnościowych TotalMoney.pl. Sprawdźmy, które z nich najlepiej pomnoży wpłacone na nie 10 000 zł.
 • Świnka skarbonka i pieniądze
  To, co zadziało się na rynku kont i rachunków oszczędnościowych w marcu można nazwać śmiało „mocnym uderzeniem”. Dawno nie mieliśmy do czynienia z sytuacją, kiedy aż dwa banki oferują korzystne, promocyjne oprocentowania swoich kont oszczędnościowych.
 • Pieniądze
  Zmniejszające się oprocentowanie, spadające odsetki. Tak w skrócie można scharakteryzować to, co przyniósł listopadowy ranking kont oszczędnościowych przygotowany przez ekspertów porównywarki finansowej TotalMoney.pl.
 • Wakacje już za rogiem. Warto więc się już zastanowić, czy udało się nam w tym roku zaoszczędzić tyle, by wyrwać się choć na chwilę z domu w jakieś ciekawe miejsce. Na tegoroczne urlop nie zdążymy już nie zdążymy zaoszczędzić zbyt wiele, jednak możemy pomyśleć już o przyszłorocznych wakacjach.
 • Maj nie sprzyja oszczędnościom, bo to czas kupowania prezentów komunijnych i robienia imprez przy grillu, co może nadszarpnąć domowy budżet. Ci, którzy jednak zaoszczędzili co nieco, z pewnością przeczytają o najlepszych kontach oszczędnościowych.