• Para na tle narysowanych na ścianie sprzętów domowych
  Eksperci TotalMoney.pl przygotowali kolejny ranking kredytów hipotecznych. W maju szukali najkorzystniejszego sposobu na sfinansowanie budowy domu jednorodzinnego w okolicach Poznania. Sprawdź, który bank przygotował najtańszą ofertę.
 • Mieszkanie
  Eksperci porównywarki finansowej TotalMoney.pl przygotowali dla Państwa kolejny ranking kredytów hipotecznych. W lutym analitycy szukali najlepszego finansowania dla dwuosobowej rodziny mieszkającej w Warszawie. Sprawdźmy, ile wyniosą koszty kredytu w przypadku zakupu nieruchomości ulokowanej na warszawskim Bemowie.
 • Oddajemy w Państwa ręce pierwszy w tym roku ranking kredytów hipotecznych. Przyjęliśmy, że nasz klient potrzebuje uzyskać kredyt w wysokości 121,3 tys. złotych, by móc zakupić jednopokojowe mieszkanie. Sprawdźmy, który bank został styczniowym zwycięzcą.
 • Wielorodzinny budynek mieszkalny
  Listopadowy ranking kredytów hipotecznych już gotowy. Analitycy porównywarki finansowej TotalMoney.pl szukali najkorzystniejszego kredytu dla trzyosobowej rodziny, mieszkającej w Katowicach. Która oferta okazała się najlepsza? Zapraszamy do lektury.
 • Mieszkanie
  BOŚ Bank, Bank Zachodni WBK i Deutsche Bank Polska. W tych bankach dwuosobowa rodzina, chcąca kupić mieszkanie w leżących nieopodal Wrocławia Siechnicach, znajdzie najkorzystniejsze warunki finansowania swojej inwestycji.
 • mieszkanie
  W tej edycji rankingu wzięliśmy pod uwagę trzecie co do ludności miasto w Polsce – Łódź i tam szukaliśmy najlepszej oferty kredytu w ramach programu MdMN dla 41-metrowego mieszkania. Na podium znalazły się eurobank, BOŚ Bank oraz Deutsche Bank. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
 • Mieszkanie
  Niskie stopy procentowe i rosnące koszty wynajmu coraz częściej prowadzą do jednego wniosku: coraz częściej bardziej opłaca się kupić mieszkanie niż je wynajmować. W najnowszym zestawieniu kredytów hipotecznych takim miejscem jest Szczecin, w którym miesięczna rata kredytu za 36-metrowe mieszkanie jest niższa od czynszu za wynajem podobnej nieruchomości.
 • W czerwcowym rankingu kredytów hipotecznych szukaliśmy najkorzystniejszego kredytu na kupno cztero- lub pięciopokojowego mieszkania dla rodziny mieszkającej w Katowicach. Zapraszamy do sprawdzenia, który bank oferuje najkorzystniejsze warunki finansowania.
 • Mieszkanie
  Przysłowie mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli stać nas na mieszkanie, to dlaczego kupić zamiast niego domu i mieszkać w 100% u siebie? Zamiast np. 70-cio metrowego mieszkania położonego w mieście można mieć przecież większy dom położony pod miastem. Z takiego założenia wyszli „bohaterowie” marcowego rankingu kredytów hipotecznych TotalMoney.pl.
 • Mieszkanie
  Nowy rok przywitał osoby zainteresowane kredytem mieszkaniowym znowelizowaną Rekomendacją S. Trzeba jednak widzieć także dobre strony – stawka WIBOR, na podstawie której ustalane jest oprocentowanie kredytów, nadal jest niska. Zobaczmy zatem, w którym banku znajdziemy najlepszy kredyt na zakup małego mieszkania.