• Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska spadła z drugiego na trzecie miejsce w tenisowym rankingu WTA Tour. Na piątą pozycję awansowała Białorusinka Wiktoria Azarenka. W zestawieniu nadal prowadzi Amerykanka Serena Williams.
 • Urszula Radwańska
  Agnieszka Radwańska zajmuje wciąż czwartą pozycję w rankingu WTA Tour. Natomiast jej młodsza siostra - Urszula - spadła z 26. na 28. pozycję.
 • Urszula Radwańska
  Urszula Radwańska awansowała na najwyższą w karierze 32. pozycję w rankingu WTA Tour, natomiast trzecie miejsce w świecie utrzymała jej starsza siostra - Agnieszka. Przed nią są Białorusinka Wiktoria Azarenka i Rosjanka Maria Szarapowa.
 • Urszula Radwańska
  Uruszula Radwańska, półfinalistka turnieju w Taszkencie, awansowała z 40. na 39. miejsce w światowym rankingu tenisistek. Z kolei na liście WTA "Race to Championships" przesunęła się na 34. pozycję. W czołówce bez zmian, prowadzi Wiktoria Azarenka z Białorusi.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska jest nadal trzecia w rankingu tenisistek WTA Tour. Polka mogła objąć w nim prowadzenie, gdyby wygrała turniej w Montrealu. Już w ćwierćfinale uległa jednak Chince Na Li. Liderką klasyfikacji pozostaje Wiktoria Azarenka.
 • Ula i Agnieszka Radwańskie
  Urszula Radwańska awansowała o cztery lokaty na 44. pozycję w rankingu WTA Tour, najwyższą w dotychczasowej karierze. Wiceliderką klasyfikacji tenisistek pozostaje jej starsza siostra Agnieszka, którą wyprzedza tylko Białorusinka Wiktoria Azarenka.
 • Siostry Radwańskie
  Urszula Radwańska po raz pierwszy w karierze znalazła się w czołowej "50" rankingu WTA Tour, osiągając 48. pozycję. Wiceliderką klasyfikacji tenisistek pozostaje jej starsza siostra Agnieszka, którą wyprzedza tylko Białorusinka Wiktoria Azarenka.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska wciąż utrzymuje się na trzeciej pozycji w rankingu WTA Tour, w którym wyprzedzają ją tylko Rosjanka Maria Szarapowa i Białorusinka Wiktoria Azarenka. Młodsza z sióstr Urszula spadła z 63. na 64. pozycję.
 • Maria Szarapowa
  Triumfatorka wielkoszlemowego Roland Garros Rosjanka Maria Szarapowa objęła po czterech latach ponownie objęła prowadzenie w rankingu WTA Tour, wyprzedzając Białorusinkę Wiktorię Azarenkę. Trzecia na świecie jest nadal polska tenisistka Agnieszka Radwańska.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska wciąż zajmuje trzecie miejsce w rankingu WTA Tour. Najlepszą tenisistką świata pozostaje Białorusinka Wiktoria Azarenka, ale po zwycięstwie w Rzymie stratę do niej znacznie zmniejszyła druga w klasyfikacji Rosjanka Maria Szarapowa.