• Futbol amerykański
  Dallas Cowboys z ligi futbolu amerykańskiego NFL to najbardziej wartościowy klub sportowy na świecie. Drugie miejsce w rankingu magazynu "Forbes" zajmuje Manchester United - najbardziej wartościowy klub piłkarski globu. Wartość obydwu wzrosła w stosunku do 2017 r.
 • Floyd Mayweather Jr.
  Amerykański bokser Floyd Mayweather w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy był najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie według magazynu "Forbes". Zainkasował 285 milionów dolarów. Najlepszy w dwóch poprzednich zestawieniach portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo jest trzeci.
 • Beata Szydło
  Z opublikowanej przez amerykański "Forbes" listy "100 najbardziej wpływowych kobiet" w 2017 roku wybrano 22, które mają realny wpływ na światową politykę. Wśród nich, na 10. miejscu znalazła się premier polskiego rządu.
 • Bill Gates
  Światowy kryzys dotknął także miliarderów… W porównaniu do zeszłego roku ich liczba zmniejszyła się z 1826 do 1810. Magazyn „Forbes” opublikował kolejny ranking najbogatszych ludzi świata . Oto kto znalazł się w pierwszej dziesiątce!
 • Amancio Ortega
  Bill Gates nie jest już najbogatszym człowiekiem na świecie. Na 79 miliardów dolarów - o miliard więcej niż posiada właściciel Microsoftu - miesięcznik Forbes wycenił majątek Amancia Ortegi - założyciela sklepów odzieżowych Zara.
 • 1. Jennifer Lawrence - 52 000 000 dolarów
  Magazyn "Forbes" przedstawił zestawienie najlepiej zarabiających aktorek. Najbogatsza okazała się Jennifer Lawrence...
 • EWA KOPACZ, premier polskiego rządu
  Od lat czołowe miejsce w przygotowanym przez miesięcznik "Forbes" rankingu 100 najbardziej wpływowych kobiet świata zajmuje Angela Merkel. Bardziej interesujące są jednak pozostałe lokaty. W tym roku w rankingu znalazła się Ewa Kopacz. Co ciekawe, polska premier jest tuż przed królową brytyjską Elżbietą II. Zobaczcie najbardziej znane i wpływowe kobiety świata.
 • 1. Natalie Portman najlepszą inwestycją Hollywood – 42.70 dol. zysku z każdego dolara wydanego na jej angaż
  Natalie Portman została uznana za gwiazdę kina, przynoszącą największe zyski wytwórniom filmowym. Jak wyliczył "Forbes", każdy dolar z gaży Portman zwraca się z ponad czterdziestokrotną nawiązką. Oto pierwsza dziesiątka listy najbardziej kasowych aktorów...
 • 1. Britney Spears – 58 milionów dolarów
  Britney Spears kiedyś była pop księżniczką, teraz wróciła na sam szczyt. I właśnie trafiła na pierwsze miejsce przygotowanego przez magazyn "Forbes" zestawienia najlepiej zarabiających piosenkarek 2012 roku. Na konto gwiazdy pop wpłynęło w ciągu ostatnich 12 miesięcy 58 milionów dolarów, dzięki czemu daleko w tyle zostawiła królową popu Madonnę i pretendującą do tego miana Lady GaGę. Oto pierwsza dziesiątka listy "Forbesa".
 • 1. Tiesto zarobił w ubiegłym roku 22 mln dolarów
  Być DJ'em – to się opłaca. Magazyn "Forbes" przygotował ranking najlepiej zarabiających dyskdżokejów. Po uwagę brano zeszłoroczne dochody osiągane z tras koncertowych, sprzedaży płyt, produktów i występów w telewizji. Holenderski DJ Tiësto wyprzedził ulubieńca Madonny – Skrillexa i szwedzką grupa trzech DJ-ów, czyli Swedish House Mafia. Dopiero na czwartym miejscu pod względem zarobków znalazł się David Guetta...