• Beata Szydło
  Z opublikowanej przez amerykański "Forbes" listy "100 najbardziej wpływowych kobiet" w 2017 roku wybrano 22, które mają realny wpływ na światową politykę. Wśród nich, na 10. miejscu znalazła się premier polskiego rządu.
 • Anna Kurnikowa
  Siłą rosyjskiego eksportu są nie tylko surowce naturalne i broń, ale także seksowne top modelki... Portal refinedguy.com przedstawił listę najgorętszych nazwisk z tamtejszego świata modelingu. Zobacz koniecznie!
 • EWA KOPACZ, premier polskiego rządu
  Od lat czołowe miejsce w przygotowanym przez miesięcznik "Forbes" rankingu 100 najbardziej wpływowych kobiet świata zajmuje Angela Merkel. Bardziej interesujące są jednak pozostałe lokaty. W tym roku w rankingu znalazła się Ewa Kopacz. Co ciekawe, polska premier jest tuż przed królową brytyjską Elżbietą II. Zobaczcie najbardziej znane i wpływowe kobiety świata.
 • Najpiękniejsze na świecie...
  Z badań przeprowadzonych przez portal randkowy MissTravel wynika, że najpiękniejsi panowie pochodzą z Australii... Pod względem urody ustępują im nawet Włosi i Hiszpanie. Skąd zatem pochodzą najgorętsze kobiety? Zobacz ranking!
 • Najpiękniejsze księżniczki
  Uwagę mediów nadal przyciąga piękna Kate Middleton i łatwo zapomnieć o tym, że świat pełen jest błękitnokrwistych kobiet o nie mniej intrygującej urodzie... Brytyjski portal Askmen.com opublikował listę tych najpiękniejszych. Zobacz galerię!
 • 7. Alessandra Ambrosio
  „Maxim” zaprezentował kolejną odsłonę corocznego rankingu najgorętszych kobiet świata. Listę od lat okupują te same nazwiska, jednak w tym roku czytelnicy docenili kilka wschodzących gwiazd! Zobacz koniecznie!
 • Shania Twain (1965)
  Jennifer Aniston, Salma Hayek, Halle Berry... Wydawać by się mogło, że dla niektórych gwiazd czas zatrzymał się w miejscu. Portal Ranker zaprezentował zestawienie najgorętszych kobiet, które przekroczyły już czterdziesty rok życia. Zobacz koniecznie!
 • Małgorzata Gryniewicz
  Seksapil, czyli tajna broń kobieca, której Janusz Palikot nie waha się użyć... do celów politycznych. Na listach jego komitetu nie brakuje urodziwych kobiet gotowych do rozpoczęcia kariery polityka. Oto subiektywny ranking najatrakcyjniejszych kandydatek do Parlamentu Europejskiego z list Europa Plus Twój Ruch.
 • Sofia Vergara
  Obok tego typu urody nie da się przejść obojętnie... Latynoski wygrywają konkursy piękności i od lat umieszczane są w rankingach najbardziej pożądanych kobiet świata. Portal latina.com przygotował listę najseksowniejszych, latynoamerykańskich celebrytek świata. Zobacz koniecznie!
 • Najbardziej pożądane kobiety świata
  Jeszcze rok temu faceci najbardziej pożądali Jennifer Lawrence - tym razem aktorka nie spotkała się z tak dużym uznaniem ze strony panów. Znamy już wyniki konkursu na 99 najbardziej pożądanych kobiet świata. Ranking utworzono dzięki czytelnikom amerykańskiego serwisu Askmen.com.