• Jerzy Janowicz
  Jerzy Janowicz awansował o dziesięć lokat i osiągnął 64., najwyższą w dotychczasowej karierze, pozycję w rankingu ATP World Tour. 21-letni tenisista z Łodzi wyprzedził m.in. starszego o dziewięć lat Łukasza Kubota, który pozostał 67. w świecie.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot awansował o siedem miejsc i jest 73. w rankingu ATP World Tour. O pięć lokat w górę - na 82. pozycję przesunął się drugi z polskich tenisistów Jerzy Janowicz. Na prowadzeniu już 288. tydzień w karierze znajduje się Szwajcar Roger Federer.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot awansował o dwie pozycje i zajmuje 48. miejsce w rankingu tenisistów ATP World Tour. Liderem tej klasyfikacji jest nieprzerwanie od 4 lipca ubiegłego roku Serb Novak Djokovic, który wyprzedza Hiszpana Rafaela Nadala i Szwajcara Rogera Federera.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot awansował o jedną lokatę i jest 51. w rankingu tenisistów ATP World Tour. Prowadzi w nim od 4 lipca 2011 roku Serb Novak Djokovic, przed Hiszpanem Rafaelem Nadalem i Szwajcarem Rogerem Federerem, który stopniowo zmniejsza dystans do rywali.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot awansował o jedną lokatę i jest 56. w rankingu ATP World Tour. W ubiegłym tygodniu polski tenisista wrócił na korty po kontuzji nadgarstka podczas halowego turnieju w Kuala Lumpur (z pulą nagród 850 tys. dol.), w którym dotarł do 1/8 finału.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot utrzymał się na 57. miejscu w rankingu ATP World Tour. W tym tygodniu polski tenisista wystąpi w halowym turnieju z tego cyklu w Kuala Lumpur (z pulą nagród 850 tys. dol.), po raz pierwszy po kontuzji nadgarstka. Liderem jest Serb Novak Djokovic.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot spadł o jedną lokatę i w rankingu tenisistów ATP World Tour zajmuje 57. miejsce. Liderem wciąż jest Novak Djokovic, który wyprzedza Hiszpana Rafaela Nadala i Szwajcara Rogera Federera.
 • Łukasz Kubot
  Serb Novak Djoković, który triumfował w zakończonym w niedzielę wielkoszlemowym turnieju tenisowym, rozgrywanym na trawiastych kortach Wimbledonu, został po raz pierwszy w karierze nowym liderem światowego rankingu.
 • Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot - najlepszy polski tenisista - radził sobie pod tym względem całkiem dobrze. Jednak do liderów rankingu jeszcze wiele mu brakuje.
 • Polski debel czwartą parą ATP "Double Race"
  Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski zakończyli sezon na najwyższym w karierze, czwartym miejscu. W turnieju finałowym ATP World Tour w Londynie polscy tenisiści dotarli do półfinału. W rankingu triumfowali amerykańscy bracia Bob i Mike Bryanowie.