• Tenis
  Magda Linette po triumfie w finale turnieju WTA w nowojorskim Bronksie, w którym pokonała Włoszkę Camilę Giorgi 5:7, 7:5, 6:4, awansowała z 80. na 53. lokatę w światowym rankingu tenisistek. Liderką jest Japonka Naomi Osaka, która wyprzedza Australijkę Ashleigh Barty i Czeszkę Karolinę Pliskovą.
 • Iga Świątek
  Iga Świątek awansowała z 66. na 65. lokatę w światowym rankingu tenisistek. Na 77. spadła natomiast Magda Linette, a 128. utrzymała Katarzyna Kawa. Liderką pozostaje Australijka Ashleigh Barty. Kolejne miejsca zajmują Japonka Naomi Osaka i Czeszka Karolina Pliskova.
 • Katarzyna Kawa
  Finalistka tenisowego turnieju w Jurmale Katarzyna Kawa awansowała ze 194. na 128. miejsce w światowym rankingu. To jej najwyższa lokata w karierze. Liderką jest wciąż Australijka Ashleigh Barty, a za nią plasują się Japonka Naomi Osaka i Czeszka Karolina Pliskova.
 • Iga Świątek
  Iga Świątek zanotowała spadek o jedno miejsce i w notowaniu rankingu WTA przed rozpoczynającym się w poniedziałek wielkoszlemowym Wimbledonem zajmuje 64. pozycję. Prowadzenie w zastawieniu tenisistek zachowała Australijka Ashleigh Barty.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska spadła z 10. na 11. miejsce w tenisowym rankingu WTA Tour. Liderką pozostała Czeszka Karolina Pliskova, która wyprzedza o ledwie pięć punktów Rumunkę Simonę Halep. Trzecia jest Hiszpanka Garbine Muguruza.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska zajmuje czwarte miejsce w najnowszym notowaniu światowego rankingu tenisistek. W czołówce bez zmian - prowadzi Amerykanka Serena Williams, przed Niemką polskiego pochodzenia Angelique Kerber oraz Hiszpanką Garbine Muguruzą.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska pozostała na drugim miejscu w tenisowym rankingu WTA Tour. Liderką jest Amerykanka Serena Williams, a tuż za nią plasuje się triumfatorka tegorocznego Australian Open, Niemka polskiego pochodzenia Angelique Kerber.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska pozostała na drugim miejscu w tenisowym rankingu WTA Tour. Liderką jest Amerykanka Serena Williams, a tuż za nią plasuje się triumfatorka zakończonego w niedzielę turnieju w Stuttgarcie Niemka polskiego pochodzenia Angelique Kerber.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska pozostała na drugim miejscu w tenisowym rankingu WTA Tour. Liderką jest Amerykanka Serena Williams, a tuż za Polką znajduje się triumfatorka tegorocznego Australian Open Niemka Angelique Kerber.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska spadła z drugiego na trzecie miejsce w tenisowym rankingu WTA Tour. Na piątą pozycję awansowała Białorusinka Wiktoria Azarenka. W zestawieniu nadal prowadzi Amerykanka Serena Williams.