• Joanna Krupa
  Reality show "Żony Hollywood", emitowane wiosną na antenie TVN, cieszyło się dużą popularnością, dlatego stacja podjęła decyzję o wyprodukowaniu kolejnego sezonu. Tym razem, do grona bohaterek dołączyć ma Joanna Krupa.
 • Joanna Krupa
  Joanna Krupa wyznała niedawno, że nie zamierza osiadać na stałe w Polsce, ponieważ jej życie zawodowe toczy się w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem okazuje się, że za oceanem, nad telewizyjną karierą modelki, zawisły czarne chmury.
 • Na antenę amerykańskiej stacji Bravo powraca reality show, w którym występuje polska modelka, Joanna Krupa. W sieci właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji. Zobacz, co tym razem wykombinują Dżoana i jej przyjaciółki.
 • Wszystko wskazuje na to, że Joanna Krupa i Romain Zago wreszcie staną na ślubnym kobiercu. Przygotowania do tego ważnego dnia, oraz sama ceremonia mają zostać pokazane w amerykańskim reality show, w którym występuje modelka.
 • Gwiazdy w reality show
  Choć obecnie dostępnych jest wiele form, za mocą których gwiazdy sprzedają swoją prywatność (wywiady, ustawki z paparazzi, książki, portale społecznościowe), to wciąż najbardziej bezwzględną z nich jest udział w reality show. Oto celebryci, którzy wpuścili kamery do swojego życia.
 • Joanna Krupa w mediach pielęgnuje swój wizerunek subtelnej modelki wrażliwej na krzywdę i cierpienie zwierząt. Okazuje się jednak, że celebrytka ma także drugie oblicze. W amerykańskim reality show, którego jest bohaterką wdała się w bójkę z jedną z uczestniczek.
 • Joanna Krupa
  Wystąpiła w zaledwie kilku odcinkach „The Real Housewives of Miami”, jednak to wystarczyło, żeby wskoczyć na listę najseksowniejszych uczestniczek programów typu reality show. Joanna Kurpa znalazła się na 4 pozycji rankingu.
 • Joanna Krupa zdecydowała się wziąć udział w amerykańskim reality show, w którym przed kamerami odkrywa problemy w swoim związku, pokazuje sceny zazdrości i awantury po pijaku. W ostatnim wywiadzie modelka wyjaśniła, że wzięła udział w tym projekcie, by zamknąć usta tabloidom, a sam program był dla niej jak terapia .
 • "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami" tak brzmi polski tytuł programu "Real housewives od Miami", w którym występuje Joanna Krupa. Kontrowersyjne reality show będzie można oglądać w stacji TVN Style zaledwie miesiąc po amerykańskiej premierze .
 • "The Real Housewives of Miami" to amerykańskie reality show, za pomocą którego karierę w Stanach Zjednoczonych chce zrobić polska modelka Joanna Krupa. Sposób, w jaki gwiazdka chce zaistnieć za oceanem, nie spodobał się jej koleżance z programu "Top model". Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała poziom produkcji, w której wystąpiła Krupa .