• Ekipa z Warszawy - Warsaw Shore
  Stacja MTV zdecydowała się na realizację kolejnego sezonu programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Trzecia edycja kontrowersyjnego reality show o przygodach szalonych imprezowiczów zagości na antenie już wiosną.
 • Ekipa z Warszawy
  Reality show "Ekipa z Warszawy" zadebiutowało na antenie MTV jesienią i błyskawicznie zdobyło popularność, przynosząc rozgłos jego uczestnikom. Trybson i jego koledzy szybko zorientowali się, jak zarobić na rozpoznawalności. Ja twierdzą tabloidy, kwoty są całkiem spore.
 • Nastoletnie matki
  Marysia, Ada, Ewa i Iza, to cztery dziewczyny, które w bardzo młodym wieku zostały matkami. Kamery miesiącami śledziły ich losy, obserwując stopniową zmianę dziewczyn stosunku do życia po urodzeniu dziecka, rodzinne konflikty, nieporozumienia z ojcem dziecka oraz próby budowania wymarzonej rodziny. Serial dokumentalny "Teen Mom Poland: Nastoletnie Matki", pokazujący ich perypetie, startuje na antenie MTV już 26 stycznia o 18.25.
 • Ekipa z Warszawy - Warsaw Shore
  Uczestniczki kontrowersyjnego reality show "Ekipa z Warszawy" chciałyby podbić polski show biznes. I choć z pewnością żadna z nich nie miałaby oporu przed rozbieraną sesją, kultowy męski magazyn nie chce gościć ich na swoich łamach.
 • Ekipa z Warszawy - Warsaw Shore
  Nie spełniły się przepowiednie sceptyków, którzy twierdzili, że polskie społeczeństwo nie jest gotowe na "Ekipę z Warszawy" i program nie odniesie takiego sukcesu, jak zachodnie edycje. Okazało się bowiem, że imprezowicze znad Wisły przyciągają przed ekrany tysiące widzów i są hitem stacji MTV.
 • Uczestnicy programu "Ekipa z Warszawy"
  Tej jesieni na antenie stacji MTV ruszy reality show "Ekipa z Warszawy". Czy polscy imprezowicze wywołają tyle skandali, co ich amerykańscy koledzy z "Jersey Shore"?