• Enjoy the View Love Natalia
  Reality show pokazujące życie Natalii Siwiec już niebawem trafi do szerszego grona odbiorców. Od 22 maja, program będzie emitowany na antenie stacji TVN Style.
 • Natalia Siwiec
  Natalia Siwiec w trakcie swojego debiutanckiego odczytu na jednej z wyższych uczelni, oświeciła studentów stwierdzeniem, że "du..a rządzi światem". Modelka najwyraźniej wiedziała co mówi, bowiem jak się okazuje, za pokazywanie swojej intymności w reality show, zgarnia całkiem spore pieniądze.
 • Natalia Siwiec, Szymon Majewski
  Jeśli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć żadnego odcinka reality show Natalii Siwiec, to po recenzji Szymona Majewskiego, z pewnością nie będzie wam śpieszno do nadrobienia tej zaległości. Satyryk nie zostawia bowiem na programie i jego gwieździe suchej nitki.
 • Natalia Siwiec
  Patrycję Mikułę mieliśmy okazję zobaczyć w reality show Natalii Siwiec, jako jej przyjaciółkę, która przyleciała ze Stanów Zjednoczonych. Okazuje się jednak, że panie tylko odgrywają przyjaźń, a prywatnie mają na swój temat bardzo negatywne zdanie.
 • Natalia Siwiec w swoim reality show
  Już niebawem na antenie stacji Viva Polska odbędzie się premiera reality show Natalii Siwiec "Enjoy the view. Love Natalia". W sieci właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji. Czy Siwiec ma szansę stać się "polską Kim Kardashian"?
 • Już niebawem fani Natalii Siwiec będą mogli podejrzeć, jak wygląda jej codzienne życie. Modelka będzie bowiem bohaterkę nowego reality show, które od nowego roku zagości na antenie stacji Viva Polska.