• Joanna Krupa
    Joanna Krupa wyznała niedawno, że nie zamierza osiadać na stałe w Polsce, ponieważ jej życie zawodowe toczy się w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem okazuje się, że za oceanem, nad telewizyjną karierą modelki, zawisły czarne chmury.
  • Na antenę amerykańskiej stacji Bravo powraca reality show, w którym występuje polska modelka, Joanna Krupa. W sieci właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji. Zobacz, co tym razem wykombinują Dżoana i jej przyjaciółki.
  • Joanna Krupa w mediach pielęgnuje swój wizerunek subtelnej modelki wrażliwej na krzywdę i cierpienie zwierząt. Okazuje się jednak, że celebrytka ma także drugie oblicze. W amerykańskim reality show, którego jest bohaterką wdała się w bójkę z jedną z uczestniczek.
  • "The Real Housewives of Miami" to amerykańskie reality show, za pomocą którego karierę w Stanach Zjednoczonych chce zrobić polska modelka Joanna Krupa. Sposób, w jaki gwiazdka chce zaistnieć za oceanem, nie spodobał się jej koleżance z programu "Top model". Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała poziom produkcji, w której wystąpiła Krupa .
  • Zawodowym priorytetem Joanny Krupy jest kariera w Stanach Zjednoczonych, dlatego modelka robi wszystko, by jeszcze bardziej wypromować swoje nazwisko w tamtejszym show biznesie. Niebawem na ekrany amerykańskiej telewizji wejdzie reality show z udziałem Joanny. Poziomem żenady produkcja dorównuje "Woli i Tysio na pokładzie".