• Natalia Siwiec w swoim reality show
    Już niebawem na antenie stacji Viva Polska odbędzie się premiera reality show Natalii Siwiec "Enjoy the view. Love Natalia". W sieci właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji. Czy Siwiec ma szansę stać się "polską Kim Kardashian"?
  • Na antenę amerykańskiej stacji Bravo powraca reality show, w którym występuje polska modelka, Joanna Krupa. W sieci właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji. Zobacz, co tym razem wykombinują Dżoana i jej przyjaciółki.
  • Zawodowym priorytetem Joanny Krupy jest kariera w Stanach Zjednoczonych, dlatego modelka robi wszystko, by jeszcze bardziej wypromować swoje nazwisko w tamtejszym show biznesie. Niebawem na ekrany amerykańskiej telewizji wejdzie reality show z udziałem Joanny. Poziomem żenady produkcja dorównuje "Woli i Tysio na pokładzie".
  • Joanna Krupa musiała pogodzić się z faktem, że jesienią nie będzie błyszczała w polskiej telewizji jako jurorka "Top model". Piękna gwiazda nie narzeka jednak na brak pracy i już przygotowuje się do premiery swojego amerykańskiego reality show. W sieci właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji.