Prawie 900 tys. seniorów skorzystało we wrześniu z bezpłatnych leków
08 listopada 2016 Blisko 900 tys. seniorów skorzystało we wrześniu z uprawnienia do darmowych lekarstw – podało ministerstwo zdrowia. Wrzesień był pierwszym miesiącem obowiązywania programu bezpłatnych leków dla osób powyżej 75 roku życia.