• Jarosław Kaczyński
  Jak donosi "Super Express", prezes PiS przechodzi teraz ciężką kurację antybiotykową. W tej sytuacji termin operacji kolana trzeba będzie przesunąć, dodaje gazeta.
 • Zofia Zwolińska
  Zofia Zwolińska potknęła się i tak nieszczęśliwie upadła, że kij od szczotki wszedł przez oczodół i zatrzymał się na kości ciemieniowej. To cud, że przeżyła - tak o jej wypadku mówili lekarze. Niedawno przeszła operację rekonstrukcji 40 proc. ubytku czaszki.
 • Mężczyznę boli kręgosłup
  Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się narzekać na ból pleców? Zapewne wiele osób odpowie na to pytanie twierdząco. Nic w tym dziwnego. Wyniki raportu agencji SR Research wskazują, że nawet 45 proc. z nas zmaga się z dolegliwościami kręgosłupa przynajmniej od 5 lat, a 29 proc. osób jeszcze dłużej.
 • Ból nadgarstka
  Najpierw pojawia się ból związany z utrzymywaniem dłoni przez dłuższy czas w jednej pozycji. Później musimy zmagać się z powracającym, nocnym drętwieniem ręki powodującym wybudzenia ze snu. Na koniec zaś obserwujemy zanik mięśni i wyraźnie zmniejszoną sprawność manualną – tak wyglądają objawy zespołu cieśni nadgarstka. To coraz bardziej powszechny problem, dotykający wielu osób.