• Ewa Drzyzga w "Rozmowach w toku"
  Blisko 300 mln złotych - tyle zarobiły dla TVNu dwie najbardziej dochodowe gwiazdy polskiej telewizji. Ewa Drzyga i Magda Gessler daleko w tyle zostawiły konkurencję i udowodniły, że nie trzeba być bohaterem tabloidów, by przynosić swoim pracodawcom prawdziwą fortunę. Ranking najbardziej dochodowych programów z udziałem gwiazd za 2013 rok przygotowała firma Lowe Media .
 • Agnieszka Chylińska ze zbuntowanej i wulgarnej chłopczycy przeszła metamorfozę w subtelną i odpowiedzialną kobietę, przykładną żonę i matkę trójki dzieci. Okazuje się, że jej nowy wizerunek jest bardzo opłacalny.
 • Zarobki polskich gwiazd
  Pomimo panującego kryzysu, wiele firm wciąż poświęca duże nakłady finansowe na kampanie reklamowe z udziałem znanych postaci. Te zaś chętnie użyczają swego wizerunku i negocjują jak najkorzystniejsze kontrakty. Oto, ile w ostatnim czasie udało się zarobić niektórym gwiazdom.
 • Popularna amerykańska piosenkarka Christina Aguilera, w jednym z wywiadów wyznała, że lubi swoje krągłości. Z tego powodu, twórcy portalu randkowego dla osób z nadwagą chcą, by to właśnie ona została twarzą ich firmy i zachęcała ludzi do randkowania przez internet .
 • Znani i lubiani za udział w reklamie inkasują całkiem pokaźne gaże. Niestety, niektórzy celebryci dość niefortunnie wybierają kampanie i produkty, które godzą się firmować swoim wizerunkiem. Oto kilka najbardziej obciachowych reklam z udziałem polskich gwiazd .
 • Bank, zdjęcie ilustracyjne
  Chuck Norris, Marek Kondrat, czy Szymon Majewski zachwalają produkty banków. Zdaniem ekspertów Totalmoney lepiej gwiazdom nie wierzyć, bo bankowa oferta jest słaba. Lepiej zaufać wiewiórkom, czy sowie.
 • Kuba Wojewódzki za reklamę sieci telefonii komórkowej dostał ponoć 3 miliony złotych
  Nie znamy chyba nikogo, komu na widok kilkuset tysięcy złotych nie zaświeciłyby się oczy. A jeśli jeszcze za taką kwotę trzeba by jedynie pojawić się w reklamie... Wymarzona praca! Dlatego polscy gwiazdorzy nie wahają się i reklamują, co się da. Zobaczcie, ile są w stanie podobno na tym zarobić.
 • Robert Janowski
  Jeden z domów mediowych sprawdził, którzy celebryci przynoszą swoim pracodawcom największe dochody. Na pierwszym miejscu uplasował się gwiazdor telewizji publicznej, co nie jest dla nas zaskoczeniem. Pozostałe nazwiska na liście też nie dziwią.