• Krzysztof Rutkowski
  "Dziecko nie mogło wyślizgnąć się z koca, którym było owinięte" - stwierdził Krzysztof Rutkowski po wyjściu z Prokuratury Okręgowej w Katowicach, gdzie zeznawał w sprawie śmierci półrocznej Madzi z Sosnowca. To - jak dodał - wykazał przeprowadzony przez niego eksperyment.
 • Krzysztof Rutkowski
  Katarzyna W. miała wspólnika - nie ma wątpliwości Krzysztof Rutkowski. Dlatego rusza z własnym prywatnym śledztwem, by ujawnić, kto pomagał matce Madzi ukryć zwłoki jej córki.
 • Bartłomiej Waśniewski
  Mąż Katarzyny W. z Sosnowca, podejrzanej m.in. o nieumyślne spowodowanie śmierci swojej półrocznej córki Magdy, został przesłuchany w katowickiej prokuraturze, prowadzącej śledztwo w tej sprawie. Nie podano, czego dotyczyło przesłuchanie.
 • Krzysztof Rutkowski
  Gliwicka prokuratura przesłuchała Katarzynę W. jako świadka w śledztwie dot. działań firmy detektywistycznej Krzysztofa Rutkowskiego. W innym postępowaniu - katowickim - kobieta jest podejrzana m.in. o nieumyślne spowodowanie śmierci półrocznej córeczki.
 • Katarzyna Waśniewska, matka Madzi z Sosnowca
  Marek Siwiec ostro komentuje sprawę "Matki Małej Madzi". Jego zdaniem, to nie koniec afery, warto więc by zainteresowali się nią filmowcy, czy telewizje, które powinny zaprosić rodziców tragicznie zmarłej dziewczynki do "Tańca z gwiazdami".
 • Krzysztof Rutkowski
  Krzysztof Rutkowski ujawnił sensacyjną informację. Stwierdził, że już wie, do kogo należały ślady butów w mieszkaniu Waśniewskich. To obuwie pracownika jednej z telewizji, który o godzinie 8 rano ponoć wszedł do domu rodziców Madzi.
 • Bartłomiej i Katarzyna Waśniewscy
  "Katarzyna Waśniewska zniknęła, zostawiła list pożegnalny" - ogłosił Krzysztof Rutkowski. List trafił w ręce policji. Ale dziennikarze dotarli do jego treści. Zobacz, co napisała matka Madzi, zanim zniknęła.
 • Katarzyna Waśniewska
  Matka małej Madzi z Sosnowca zniknęła! Katarzyna Waśniewska zostawiła list pożegnalny - poinformował w TVN24 detektyw Krzysztof Rutkowski.
 • Katarzyna Waśniewska, matka Madzi
  "To, co przekazał Rutkowski o zaginięciu matki Madzi to blef i ściema" - nie ma wątpliwości jasnowidz Krzysztof Jackowski. Ale przy okazji dzieli się swoimi obawami. Twierdzi, że matce dziewczynki może grozić niebezpieczeństwo.
 • Krzysztof Rutkowski
  Zanim jeszcze Katarzyna Waśniewska zniknęła, Krzysztof Rutkowski udzielił wywiadu, w którym ogłosił, że dla niego sprawa śmierci półrocznej Madzi jest zakończona. Czy te słowa mogły mieć wpływ na decyzję matki dziewczynki?