• Rodzice małej Magdy z Sosnowca
  Krzysztof Rutkowski zapowiedział w piątek, że rodzice nieżyjącej Magdy z Sosnowca zamierzają zaskarżyć do sądu przedstawicieli mediów, stawiających im bezpodstawne zarzuty.
 • Krzysztof Rutkowski i Bartłomiej Waśniewski
  Krzysztof Rutkowski skomentował najnowsze ustalenia śledczych dotyczące okoliczności śmierci Magdy z Sosnowca. Detektyw uznał, że badania prokuratury dotyczące wątku zaczadzenia dziecka nie mają sensu.
 • Bartłomiej Waśniewski i jego żona Katarzyna, rodzice Madzi z Sosnowca, przenieśli się do Łodzi
  Odpoczynek w górach, przeprowadzka do Łodzi. A wszystko pod czujną opieką Krzysztofa Rutkowskiego i w świetle kamer. Rodzice małej Madzi z Sosnowca niechętnie współpracują z policją. Stawiają wszystko na budowanie życia od nowa - pisze zbulwersowany "Fakt".
 • Andrzej Jaroszewicz
  Łódzki sąd utrzymał w mocy wyrok uniewinniający Andrzeja Jaroszewicza od zarzutu wymuszenia 150 tys. euro od byłego wspólnika. Teraz syn byłego premiera zamierza pozwać TVN i Krzysztofa Rutkowskiego.
 • Bartłomiej Waśniewski w Sosnowcu na pogrzebie swojej córki Madzi
  Kiedy Krzysztof Rutkowski informował o wyprowadzce rodziców małej Madzi z Sosnowca, ujawnił tylko, że przenoszą się 250 kilometrów od swojego miasta. Teraz - jeśli wierzyć forom internetowym - już wiadomo, że Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy przebywają koło Wałbrzycha.
 • Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy
  Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy będą mogli przez cztery miesiące mieszkać za darmo w czteropokojowym apartamencie z dala od Sosnowca. Mieszkanie wynajął dla nich Krzysztof Rutkowski.
 • Krzysztof Rutkowski
  Gliwicka prokuratura nie będzie prowadziła śledztwa ws. działań Krzysztofa Rutkowskiego w wątku dotyczącym niepowiadomienia policji o podjęciu przez jego pracowników poszukiwań półrocznej Magdy z Sosnowca; policja została bowiem powiadomiona o ich udziale w sprawie.
 • Krzysztof Rutkowski: Moja narzeczona Luiza próbowała popełnić samobójstwo
  W tej sprawie jest wiele znaków zapytania. Wiadomo na razie tyle, że narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego próbowała popełnić samobójstwo. "Coś się wydarzyło. To dla mnie dramatyczna sytuacja" - przyznaje Rutkowski.
 • Krzysztof Rutkowski
  Czterej pracownicy firmy Krzysztofa Rutkowskiego zatrzymani w Berlinie - dowiedziało się Radio ZET. Lokalne media donoszą, że mężczyźni próbowali uprowadzić dwudziestojednoletnią Monikę G. Sam Rutkowski zaprzecza.
 • Jestem dobrym człowiekiem, Bóg mi pomaga - mówi Krzysztof Rutkowski
  Mocne wyznanie Krzysztofa Rutkowskiego. "Jestem dobrym człowiekiem" - zapewnia w najnowszym wywiadzie. I jak dodaje, Bóg pełni w jego życiu bardzo ważną rolę. Do niego zwracał się w czasie rozwiązywania zagadki zaginięcia Madzi. "On pomaga" - tłumaczy Rutkowski.