• Zabiegany Rutkowski omal nie wpadł pod pędzący samochód!
  Krzysztof Rutkowski cudem uniknął śmierci! Biegł do swojego auta i gdyby nie okrzyk "uwaga!", wpadłby pod pędzące auto. Zobacz mrożące krew w żyłach wideo.
 • Krzysztof Rutkowski wygrywa z policją - tak uważają Polacy w sondażu
  Krzysztof Rutkowski może sobie pogratulować. Większość Polaków lepiej ocenia działania jego niż śledztwo policji - wynika z sondażu dotyczącego sprawy zaginięcia półrocznej Madzi z Sosnowca.
 • Rada Etyki Mediów oceni zachowanie Kolendy-Zaleskiej
  Rozmowa Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z Krzysztofem Rutkowskim oburzyła widzów. Wielu z nich poskarżyło się na zachowanie dziennikarki Radzie Etyki Mediów. Szef tej organizacji zapewnia, że sprawą już się zajmuje.
 • Policja pozywa Rutkowskiego. Poszło o zarzuty wobec komendanta głównego
  Kto ma rację, Rutkowski, czy policja? To rozstrzygnie sąd, bo policjanci składają pozew wobec byłemu detektywowi. Rzecznik komendanta głównego twierdzi, że ma dowody, które potwierdzają wersję mundurowych, nie biura detektywistycznego.
 • Kim jest Krzysztof Rutkowski? Prześwietlamy detektywa!
  "Mieliśmy gdzieś politykę, ale kumple, gorzała i dziwki były na porządku dziennym. Byłem złodziejem kobiet" - wspominał swoją młodość Krzysztof Rutkowski. Od kilku dni jest również złodziejem sukcesu policji w sprawie zaginionej Madzi. Kim jeszcze?
 • Najsłynniejszy polski detektyw jest w szczęśliwym związku z Luizą Kobyłecką. Para spodziewa się dziecka, jednak sielankę zakłócają nieprzyjemne smsy, wysyłane na numer Kobyłeckiej.
 • Krzysztof Rutkowski
  Ciemne okulary, markowe ciuchy i sława największego twardziela Najjaśniejszej. Jak tu nie kochać detektywa Rutkowskiego? Ale pewna pani przesadziła z okazywaniem swojego uczucia.
 • Andrzej Lepper
  W Prokuraturze Okręgowej w Łodzi przesłuchano we wtorek detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Materiał z przesłuchania będzie przekazany do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, która prowadzi postępowanie w sprawie samobójstwa Andrzeja Leppera.
 • Ruszył proces z oskarżenia Rutkowskiego wobec Olewnika
  Przed płockim Sądem Rejonowym rozpoczął się w środę proces z prywatnego aktu oskarżenia detektywa Krzysztofa Rutkowskiego przeciwko Włodzimierzowi Olewnikowi. Rutkowski zarzuca Olewnikowi, że pomówił go o wyłudzenie około miliona złotych.
 • Jest kolejne nagranie z Andrzejem Lepperem
  Krzysztof Rutkowski ujawnia, że będzie miał kolejne nagrania z wypowiedzią Andrzeja Leppera. Detektyw zdradza, że Lepper wskazuje nazwisko mogące mieć bezpośredni związek z dramatycznymi wydarzeniami.