• Andrzej Lepper
    Czy Andrzej Lepper przed śmiercią był śledzony? Czy ktoś mu groził? On sam - na nagraniu opublikowanym przez "Super Express" - twierdzi, że tak właśnie było. "Panie, pana wykończą, oni panu nie podarują, niech pan uważa..." - miał słyszeć od ludzi, którzy przychodzili do jego biura. To najprawdopodobniej ostatni zarejestrowany wywiad z byłym przewodniczącym Samoobrony.
  • Ktoś podszedł do niego w czasie pogrzebu Andrzeja Leppera i wręczył płytę DVD. "Proszę to wykorzystać" - dodał. Krzysztof Rutkowski powiedział Wirtualnej Polsce, że znalazł na niej zapis wywiadu z byłym wicepremierem, który miał zostać zarejestrowany w ostatnich miesiącach przed jego śmiercią.
  • Krzysztof Rutkowski
    Nie doszło do pojednania między Krzysztofem Rutkowskim a Włodzimierzem Olewnikiem. Podczas posiedzenia wznowionego w piątek przed sądem rejonowym w Płocku strony nie zawarły ugody, wobec czego sąd wyznaczył termin rozpoczęcia procesu na 31 sierpnia.
  • Rutkowski nie ma licencji detektywa
    Znany z niekonwencjonalnej działalności detektywistycznej Krzysztof Rutkowski nie jest... detektywem. Jak ustaliła "Polska The Times", licencja detektywistyczna została mu zawieszona, a następnie cofnięta.