• Katarzyna W. oskarżana o zabicie półrocznej córki Madzi patologicznie kłamie - tak twierdzi Krzysztof Rutkowski. Był jedną z pierwszych osób przesłuchiwanych w tym procesie.
 • Krzysztof Rutkowski
  Przed prokuraturą w Gliwicach ma odbyć się konfrontacja Krzysztofa Rutkowskiego i Katarzyny W. Śledczy chcą wyjaśnić czy były detektyw nie naruszył prawa, nakłaniając matkę Madzi z Sosnowca do wyjawienia prawdy o śmierci swojego dziecka.
 • Krzysztof Rutkowski
  Właściciel biura detektywistycznego Krzysztof Rutkowski został w poniedziałek przesłuchany jako świadek w gliwickiej prokuraturze okręgowej. Śledczy badają sprawę zaangażowania Rutkowskiego i jego ludzi w poszukiwania małej Magdy z Sosnowca.
 • Krzysztof Rutkowski
  "Dziecko nie mogło wyślizgnąć się z koca, którym było owinięte" - stwierdził Krzysztof Rutkowski po wyjściu z Prokuratury Okręgowej w Katowicach, gdzie zeznawał w sprawie śmierci półrocznej Madzi z Sosnowca. To - jak dodał - wykazał przeprowadzony przez niego eksperyment.
 • Bartłomiej Waśniewski
  Mąż Katarzyny W. z Sosnowca, podejrzanej m.in. o nieumyślne spowodowanie śmierci swojej półrocznej córki Magdy, został przesłuchany w katowickiej prokuraturze, prowadzącej śledztwo w tej sprawie. Nie podano, czego dotyczyło przesłuchanie.
 • Krzysztof Rutkowski
  Gliwicka prokuratura przesłuchała Katarzynę W. jako świadka w śledztwie dot. działań firmy detektywistycznej Krzysztofa Rutkowskiego. W innym postępowaniu - katowickim - kobieta jest podejrzana m.in. o nieumyślne spowodowanie śmierci półrocznej córeczki.
 • Rodzice małej Magdy z Sosnowca
  Krzysztof Rutkowski zapowiedział w piątek, że rodzice nieżyjącej Magdy z Sosnowca zamierzają zaskarżyć do sądu przedstawicieli mediów, stawiających im bezpodstawne zarzuty.
 • Bartłomiej Waśniewski i jego żona Katarzyna, rodzice Madzi z Sosnowca, przenieśli się do Łodzi
  Odpoczynek w górach, przeprowadzka do Łodzi. A wszystko pod czujną opieką Krzysztofa Rutkowskiego i w świetle kamer. Rodzice małej Madzi z Sosnowca niechętnie współpracują z policją. Stawiają wszystko na budowanie życia od nowa - pisze zbulwersowany "Fakt".
 • Krzysztof Rutkowski
  Gliwicka prokuratura nie będzie prowadziła śledztwa ws. działań Krzysztofa Rutkowskiego w wątku dotyczącym niepowiadomienia policji o podjęciu przez jego pracowników poszukiwań półrocznej Magdy z Sosnowca; policja została bowiem powiadomiona o ich udziale w sprawie.