• Katarzyna Waśniewska, matka Madzi z Sosnowca
  Marek Siwiec ostro komentuje sprawę "Matki Małej Madzi". Jego zdaniem, to nie koniec afery, warto więc by zainteresowali się nią filmowcy, czy telewizje, które powinny zaprosić rodziców tragicznie zmarłej dziewczynki do "Tańca z gwiazdami".
 • Krzysztof Rutkowski
  Krzysztof Rutkowski ujawnił sensacyjną informację. Stwierdził, że już wie, do kogo należały ślady butów w mieszkaniu Waśniewskich. To obuwie pracownika jednej z telewizji, który o godzinie 8 rano ponoć wszedł do domu rodziców Madzi.
 • Bartłomiej i Katarzyna Waśniewscy
  "Katarzyna Waśniewska zniknęła, zostawiła list pożegnalny" - ogłosił Krzysztof Rutkowski. List trafił w ręce policji. Ale dziennikarze dotarli do jego treści. Zobacz, co napisała matka Madzi, zanim zniknęła.
 • Krzysztof Rutkowski
  Zanim jeszcze Katarzyna Waśniewska zniknęła, Krzysztof Rutkowski udzielił wywiadu, w którym ogłosił, że dla niego sprawa śmierci półrocznej Madzi jest zakończona. Czy te słowa mogły mieć wpływ na decyzję matki dziewczynki?
 • Bartłomiej Waśniewski w Sosnowcu na pogrzebie swojej córki Madzi
  Kiedy Krzysztof Rutkowski informował o wyprowadzce rodziców małej Madzi z Sosnowca, ujawnił tylko, że przenoszą się 250 kilometrów od swojego miasta. Teraz - jeśli wierzyć forom internetowym - już wiadomo, że Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy przebywają koło Wałbrzycha.