• samolot 3
  Dwóch mężczyzn pobiło się w samolocie linii Ryanair. I choć maszyna leciała z Glasgow do Malagi, to pilot musiał zmienić kurs i wylądował w Madrycie.
 • Sejm
  Marszałek Sejmu Radosław Sikorski zwołał na dziś Konwent Seniorów w sprawie audytu podróży zagranicznych posłów oraz sposobu ich rozliczania. To reakcja na wydarzenia ostatnich dni związane z rozliczaniem delegacji do Madrytu trzech posłów PiS Adama Hoffmana , Mariusza Antoniego Kamińskiego i Adama Rogackiego. Zostali oni już w trybie pilnym, w poniedziałek usunięci z partii przez Komitet Polityczny PiS.
 • Mariusz Antoni Kamiński i Adam Hofman
  PiS ma problem na finiszu kampanii wyborczej. Trzech posłów tej partii zostało zawieszonych w prawach członków, po tym jak ujawniono kulisy ich służbowej wyprawy na posiedzenie Komisji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Politycy mieli nie rozliczyć się z delegacji, do tego na wyjazd zabrali żony i nie uczestniczyli w spotkaniach.
 • Mariusz Antoni Kamiński i Adam Hofman
  Radio ZET wytyka nieścisłości w oświadczeniu PiS na temat służbowej podróży posłów do Madrytu. O wyprawie zrobiło się głośno, gdy wyszło na jaw, że małżonki polityków PiS awanturowały się na pokładzie samolotu linii Ryanair. Lał się także alkohol. Po południu szef klubu Mariusz Błaszczak poinformował, że trójka polityków PiS, którzy lecieli do Madrytu: Adam Hofman, Mariusz Antoni Kamiński i Adam Rogacki, została zawieszona w prawach członków partii do czasu wyjaśnienia sprawy.
 • Samolot
  Zbyt głośne zachowanie i picie własnego alkoholu - "Fakt" opisuje zachowanie żon polityków PiS na pokładzie samolotu lecącego z Warszawy do Madrytu.