• Siostry Mancewicz i Sabrina Pilewicz
  W środę w Warszawie odbyła się premiera drugiej odsłony kolekcji „La donna è mobile” Sabriny Pilewicz połączona z prezentacją limitowanej edycji torebek SPxMartini stworzonej we współpracy z Martini i Martini Racing. Pilewicz znana dotąd wyłącznie z architektonicznego podejścia do projektowania stworzyła pierwszą w historii marki kolekcję miękkich toreb. Goście mieli okazję zobaczyć nowe modele torebek Sassari, Chia, Nuoro i Olbia w flagowym odcieniu czerwieni Martini Racing. To pierwsza kooperacja polskiej projektantki z włoskim zespołem racinowym Martini, który w swojej niemal pięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie współpracował z najznamienitszymi osobistościami z świata mody i sztuki, w tym z Andym Warholem i duetem Dolce & Gabbana. Inspiracją kolekcji była miłość do adrenaliny, prędkości i rywalizacji. Zobaczcie gwiazdy, które oglądały piękne torebki.
 • Sabrina Pilewicz lookbook
  Sabrina Pilewicz prezentuje swój pierwszy lookbook. Zdjęcia utrzymane w komiksowym klimacie prezentują dwa oblicza bohaterki i różne odsłony minitorebek. Corleone #message bag jest energiczną hedonistką, natomiast Palermo #boxybag to stonowana i elegancka, ale nie pozbawiona luzu bohaterka. Dwie torebki, różne oblicza - ta sama kobieta. Bo to jaką torebkę wybieramy zależy nie tylko od okazji, ale także od naszego nastroju! W sesji dominuje jeden z najgorętszych trendów na ten sezon – DENIM.
 • Torebki Sabrina Pilewicz kolekcja EVVIVA L’ARTE
  Tym razem Sabrina Pilewicz porywa nas w podróż po Sycylii. Modele sygnowane nazwą sycylijskich miast – SIRACUSA, PALERMO, MARINELLA, CORLEONE, MONDELLO to hołd dla sycylijskiej architektury, tradycji i mentalności mieszkańców wyspy. Sycylię odnajdziemy także w naturalnej kolorystyce wina marsala, głębi oceanu, niebiańskiej plaży, wulkanicznej ziemi, sycylijskiej nocy oraz drzewa palmowego. EVVIVA L’ARTE to ukłon w stronę architektury, symetrii i sztuki. Każdy z pięciu modeli to przemyślana konstrukcja i idealna proporcja. Ta kolekcja to dialog linii i edytowalnych kształtów, które w ruchu zmieniają swój wymiar. Projektantka stworzyła torebki, w której linie pełnią funkcje nie tylko estetyczną, ale także konstrukcyjną. Tą linią rządzi logika, symetria i harmonia. Pojawiły się także funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania, charakterystyczne dla projektantki, np. wymienne paski czy fronty torebki, które można dowolnie zestawiać, nadając jej zupełnie nowe oblicze. Całej kolekcji przewodzi hasło Accessorize your life! Niech Twoje akcesoria będą piękne, niech mówią o Tobie, pokazują Twoje życie. Otaczaj się pięknymi przedmiotami codziennego użytku, które pozytywnie wpłyną na Twój nastrój!
 • Rozalia Mancewicz z siostrami w świątecznej kampanii Sabriny Pilewicz
  Piękne kobiety w pięknej sesji! W ich towarzystwie (a konkretnie: w towarzystwie ich zdjęć) zima przestaje być straszna, a torebki, które promują urocze siostrzyczki, wydają się jeszcze piękniejsze! Zobaczcie zdjęcia.
 • Kamila Szczawińska w kampanii torebek Sabrina Pilewicz - kolekcja La Vita è Bella
  Wczoraj w ekskluzywnym domu towarowym VITKAC w Warszawie odbyła się premiera nowej kolekcji torebek Sabriny Pilewicz – "La Vita è Bella". Zobaczcie nową ambasadorkę marki na pięknych zdjęciach z kampanii reklamowej.
 • Sabrina Pilewicz
  Sabrina Pilewicz zdradza szczegóły współpracy z prezydentówną i uchyla rąbka tajemnicy na temat tego, jak wyglądała jej druga weselna kreacja.
 • Miss Polonia 2011 Rozalia Mancewicz twarzą marki Sabrina Pilewicz - zdjęcia z sesji reklamowej.
  Torebki sygnowane nazwiskiem Sabrina Pilewicz są już doskonale znane na polskim rynku modowym. Do sich"sławy" przyczyniła się m.in. Aleksandra Kwaśniewska, która pokazując się z dodatkiem zaprojektowanym przez młodą projektantkę, udowadniała, że warto przyjrzeć się tej marce. Teraz, przy okazji premiery dwóch nowych modeli torebek, logo Sabrina Pilewicz stanie się z pewnością jeszcze bardziej rozpoznawalne za sprawą Miss Polonii Rozali Mancewicz, która stała się twarzą marki. Oto jej zdjęcia z urzekającej sesji reklamowej.
 • Torebki Sabriny Pilewicz cieszą się coraz większą popularnością.
  Czy Polska może się promować za granicą dzięki modzie? Sabrina Pilewicz udowadnia, że tak. Torebki młodej projektantki zabiera ze sobą na oficjalne wizyty pierwsza dama - Anna Komorowska. Jeden z modeli otrzymała także Angela Merkel.
 • Rozalia Mancewicz
  Już niebawem Rozalia Mancewicz, aktualna Miss Polonia stanie do walki o tytuł Miss Universe z najpiękniejszymi kobietami z innych krajów. Na wieczorze pożegnalnym polskiej reprezentantki w najważniejszym konkursie piękności, zaprezentowano tak zwaną narodową kreację, w której Miss Polonia wystąpi podczas wielkiej gali. Projektantką sukni jest Sabrina Pilewicz. Czy Rozalia Mancewicz w biała kreacja z ludowymi motywami ma szansę zawojować tegoroczne wybory Miss Universe?