• Wznowienia śledztwa w sprawie afery gruntowej nie będzie
  Ten materiał miał przekonać prokuraturę do wznowienia śledztwa. Tak przekonywał Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej", który nagrał rozmowę z Andrzejem Lepperem. Jednak śledczy uznali, że sprawa afery jest zamknięta.
 • Andrzej Lepper popełnił samobójstwo w swoim biurze
  Prokuratura po analizie nagrania rozmowy Tomasza Sakiewicza z Andrzejem Lepperem przesłucha świadków w umorzonej sprawie ewentualnego przecieku z "afery gruntowej" - poinformowała w środę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Monika Lewandowska.
 • Co Lepper mówił Sakiewiczowi?
  RMF FM dotarło do analizy fonoskopijnej nagrania rozmowy Andrzeja Leppera z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej" Tomaszem Sakiewiczem. Okazuje się, że najbardziej istotne wypowiedzi Leppera są... nieczytelne.
 • Sakiewicz: O okolicznościach śmierci Leppera najwięcej wie Maksymiuk
  "Zabezpieczył się, jakby szedł na wojnę" - tak Tomasz Sakiewicz w rozmowie z Wirtualną Polską opisuje zachowanie Andrzeja Leppera, gdy spotkał się z nim w październiku ubiegłego roku w warszawskich Łazienkach. Zdaniem redaktora naczelnego "Gazety Polskiej", szef Samoobrony "bał się tego, co zamierzał zrobić".