• Karnawał w Rio de Janeiro
  Brazylię opanowało karnawałowe szaleństwo. Tysiące ludzi bawiły się w rytmach samby i podziwiały paradę na słynnym sambodromie w Rio de Janeiro. Szczególną uwagę przyciągały roznegliżowane tancerki...
 • Parada szkół samby
  Ulicami brazylijskich miast tradycyjnie już przeszły szkoły samby, które prezentowały swoje umiejętności i niesamowite stroje na koniec karnawału. Wielkie parady pojawiły się m.in. na ulicach Rio de Janeiro i Sao Paulo. Zobaczcie, jak prezentowały się gorące tancerki.
 • Najgorętsze Brazylijki na sambodromie
  W tym roku najsłynniejsza impreza karnawałowa będzie wyjątkowo huczna, bo Rio de Janeiro obchodzi swoje 450-lecie. Przez najbliższe dni na ulicach miasta królować będzie samba, a seksowne brazylijskie tancerki uraczą swoimi wdziękami 900 tys. turystów z całego świata
 • Karnawał w Argentynie
  Argentyńczycy przygotowali widowiskowe show na cześć papieża Franciszka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby wokół ogromnej figury głowy Kościoła nie tańczyły roznegliżowane tancerki... Zobacz zdjęcia!
 • Karnawał w Rio. Można tam tanio polecieć
  Wielu Polaków marzy, by odwiedzić Amerykę Południową przy okazji karnawału w Rio de Janeiro. Zdaniem niektórych ekspertów, to najlepszy okres, by wybrać się na ten kontynent. Powód? Pogoda wciąż dopisuje, a ceny biletów lotniczych są tańsze niż w szczycie sezonu.
 • Rio de Janeiro
  Grupy tancerzy na ulicach, zaraźliwy rytm samby i wzmocnione oddziały policji - w Rio de Janeiro narasta oczekiwanie przed dorocznym karnawałem. Największa na świecie impreza pod gołym niebem, święto, gdy wszystko jest dozwolone, rozpoczyna się w piątek.
 • W Rio de Janeiro rozpoczął się właśnie karnawał i potrwa przez pięć dni. 850 tys. turystów przybyło na miejsce, aby na własne oczy zobaczyć to niezwykłe wydarzenie. Jak podaje tvn24.pl, zostawią w Rio 629 mln dolarów…
  Trzynaście najsłynniejszych szkół samby, a w każdej z nich 3 500 tancerek i tancerzy. Wszyscy ubrani w kolorowe, skąpe kostiumy odsłaniające prawie wszystko. Prawie, bo podczas karnawału w Brazylii obowiązuje jedna zasada: nawet najbardziej zmysłowy strój tancerki nie może trwale odkrywać wszystkich jej "atutów". Zobacz galerię!
 • Rozpoczął się karnawał w Rio
  W Rio de Janeiro rozpoczął się w piątek pięciodniowy karnawał z udziałem słynnych szkół samby, na który przybyło 850 tys. turystów, w tym ćwierć miliona cudzoziemców. Zostawią w Rio 620 mln dolarów.
 • Karnawał
  W Rio de Janeiro rozpoczął się najgorętszy karnawał na świecie, na którym jak co roku królować będzie samba i roznegliżowane tancerki. Szacuje się, że pochód w sambodromie oglądać będzie ok. 70 tys. widzów, ale całkowita liczba karnawałowiczów osiągnie kilkaset tysięcy.
 • Rihanna dziką królową karnawału. Fot. www.dailymail.co.uk
  Znana jest z roznegliżowanych kreacji i wyuzdanych póz. Jednak tym razem przeszła samą siebie. Rihanna podczas tradycyjnego festiwalu na swojej rodzinnej wyspie wcieliła się w seksowną królową karnawału. Półnaga piosenkarka w skąpym stroju z błyskotek i piór odtańczyła na oczach tłumu swój dziki taniec. Zobaczcie zdjęcia!