• Komis samochodowy
    W 2018 r. do Polski sprowadzono ponad 1 mln używanych samochodów, czyli o ponad 7 proc. więcej niż w rok wcześniej. Średni wiek tych aut to blisko 12 lat - podał Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego "Samar". Dodano, że ponad połowa sprowadzonych aut pochodziła z Niemiec.
  • Peugeot 207
    W kwietniu import używanych aut o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 3,5 tony spadł o 12,7 proc. w stosunku do rejestracji z kwietnia 2016 roku i wyniósł 75 954 sztuki - wynika z informacji Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar. W kwietniu ub.r. zarejestrowano 86 991 używanych samochodów.
  • Który samochód dla Polaka jest hitem, a który wcale go nie obchodzi? Jakie cztery kółka są najpopularniejsze? W jaki sposób zmieniły się preferencje kierowców nad Wisłą?
  • Na takie auta używane stać Polaka
    Niemal 400 tysięcy - tyle aut używanych przyjechało na lawetach do Polski. W sile są konstrukcje, które mają ponad 10 lat. Jedni mówią, że to złom, inni nie myślą płacić za nowy samochód. Zobacz, jakie cztery kółka z drugiej ręki kupują Polacy. Jaki wehikuł skusił ciebie?