• Katarzyna Warnke
  Gwiazda filmów Patryka Vegi słynie z kontrowersyjnego wizerunku. Nie jest zatem zaskoczeniem, że 40-letnia aktorka zdecydowała się na sesję rozbieraną w "Playboyu".
 • Grażyna Szapołowska
  Choć seksbombą polskiego kina została okrzyknięta kilka dekad temu, to nie przestaje zachwycać do dziś... Grażyna Szapołowska pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z ostatniego wypadu nad morze, na których spaceruje po plaży otulona jedynie szalem... Wygląda na 62 lata?
 • Jessica Alba
  Mimo że celebrytki chętnie zrzucają ciuszki i nie trzeba ich zbyt długo namawiać do udziału w kipiącej seksem sesji zdjęciowej... są takie piękności, które do tej pory pozowały co najwyżej w bieliźnie. Nieodkryte fragmenty lądu fascynują i niepokoją jednocześnie... Zobacz galerię!
 • Marta Wierzbicka, gwiazdka serialu "Na Wspólnej", za namową Kuby Wojewódzkiego rozebrała się przed obiektywem, a jej zdjęcia zagościły na łamach "Playboya". Decyzja celebrytki spotkała się z licznymi głosami krytyki, ona sama jednak absolutnie nie żałuje tego kroku.
 • Julia Kamińska
  To chyba najbardziej oczekiwana sesja zdjęciowa tego roku. Aktorka Julia Kamińska postanowiła zrzucić ciuszki dla magazynu "CKM", o czym media informowały już kilka tygodni temu. Oto przedsmak gorących zdjęć ślicznotki!
 • Charlize Theron
  Wybitna południowoafrykańska aktorka rozpoczynała karierę jako tancerka i modelka. Jedna z jej najgorętszych sesji miała miejsce w maju 2009 roku. Charlize Theron rozebrała się wówczas dla „Playboya”. Zobacz zdjęcia!
 • Marta Wierzbicka
  Marta Wierzbicka to najlepszy dowód na to, że kobieta zmienną jest. Jeszcze niedawno przekonywała wszystkich, że duże piersi to olbrzymi problem i zastanawiała się nad ich operacyjnym zmniejszeniem, a teraz zdecydowała się na rozbieraną sesję w Playboyu. „Pierwsze cycki RP” pojawią się już w majowym numerze.
 • Cameron Diaz
  Cameron Diaz stwierdziła w wywiadzie dla "Daily Mail", że nigdy nie czuła się lepiej niż teraz. 40-letnia aktorka rzeczywiście wygląda zjawiskowo, co potwierdziła okładką najnowszego "Esquire Magazine" oraz sesją zdjęciową z fotografem Davisem Factorem. Zobacz koniecznie!
 • Katarzyna Figura, która publicznie wyznała, że przez 12 lat swojego małżeństwa była bita i poniżana przez męża, zszokowała opinię publiczną. W potoku słów wsparcia dla cierpiącej aktorki, pojawiają się jednak również głosy krytyki. Jeden z nich należy do Karoliny Korwin-Piotrowskiej.
 • Grażyna Wolszczak bez wątpienia należy do tej grupy kobiet, które z wiekiem wyglądają coraz lepiej. Jednak czy mimo nieprzemijającej urody, aktorka zgodziłaby się wziąć udział w rozbieranej sesji? Ostatnio wyznała, że za odpowiednią gażę, rozważyłaby taką ewentualność.