• Anja Rubik
  Najlepsza polska modelka, Anja Rubik znalazła się ostatnio w centrum dyskusji, na temat promowania przez świat mody anorektycznych sylwetek. Gwiazda wybiegów zapewnia jednak, że sama nie choruje na zaburzenia żywienia.
 • Anja Rubik / Zdjecie z sesji dla Vouge'a oraz screen z profilu Bogdana Krzemińskiego
  Za sprawą najnowszej sesja Anji Rubik dla magazynu Vogue, ponownie rozgorzała dyskusja na temat promowania przez świat mody mocno wychudzonych kobiecych sylwetek. Jeden z internautów porównał nawet zdjęcie Rubik do więźniów obozu koncentracyjnego. To wzbudziło sprzeciw samej modelki.
 • Top Model: modelki i nagi mężczyzna. Zobacz kulisy odcinka!
  Przed kandydatkami na topmodelki kolejne zmagania! Trzynaście najlepszych dziewczyn przyjechało do domu Top Model. Zaczęło się od „poprawek” - wizyty z Michałem Pirógiem w salonie fryzjerskim. „Jesteście młode i śliczne, ale mała poprawka Wam nie zaszkodzi” - oznajmiła Joanna. Nie wszystkie „poprawki” zostały przyjęte z uśmiechem na ustach… Następny etap to sesja zdjęciowa - na okładkę Glamour, w obiektywie Marcina Tyszki, oraz sesja zdjęciowa z nagim mężczyzną. Wsparciem i radą uczestniczkom służyła Anja Rubik. To wszystko w nowym odcinku programu „Top Model. Zostań modelką”, który zostanie wyemitowany w środę 5 października, o godz. 21.30 na antenie TVN. Zobacz już teraz zdjęcia z kulis powstawania odcinka!
 • Anja Rubik - topless i nie do poznania
  Najlepsza modelka to taka, która potrafi się zmieniać nie do poznania. Nic dziwnego, że Anja Rubik należy do pierwszej dziesiątki światowych topmodelek. Zobaczcie, jak odmieniona jest na nowej okładce.
 • Anja Rubik w obiektywie Tyszki dla Vogue Australia
  Nikt nie ma wątpliwości, że Anja Rubik to nasz najlepszy modowy towar eksportowy. Trudno zliczyć, jak często modelka pojawia się w najbardziej prestiżowych sesjach, pokazach i kampaniach. Tym razem polska moda dostąpiła szczególnego wyróżnienia. Rubik pojawiła się w australijskiej edycji Vogue w sesji zdjęciowej z polskimi akcentami. Po drugiej stronie obiektywu stanął Marcin Tyszka.