• Joanna Krupa
  Joanna Krupa pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej, podczas której pracowała wspólnie z siostrą Martą. Modelki pozowały w zmysłowej i skąpej bieliźnie. Zobacz koniecznie!
 • Jessica Alba
  Mimo że celebrytki chętnie zrzucają ciuszki i nie trzeba ich zbyt długo namawiać do udziału w kipiącej seksem sesji zdjęciowej... są takie piękności, które do tej pory pozowały co najwyżej w bieliźnie. Nieodkryte fragmenty lądu fascynują i niepokoją jednocześnie... Zobacz galerię!
 • Ilona Felicjańska
  Modelka, Ilona Felicjańska, skończyła właśnie 41 lat. Z okazji urodzin postanowiła sobie zrobić nietypowy prezent... Zrezygnowała z imprezy w gronie gwiazd i postawiła na świętowanie... przed obiektywami aparatów. Oto efekty urodzinowej sesji zdjęciowej!
 • Znana z roli w serialu "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka ostatnio skupiła na sobie uwagę, występując w rozbieranej sesji dla "Playboya". Posiadaczka pokaźnego biustu przy okazji pożaliła się na swój los i... bóle pleców.
 • Rhian Sugden
  Pisze o sobie, że jest spod znaku Panny, stąd jej "dyskretny urok". Myśląc jej kategoriami, śmiało można stwierdzić, że druga wojna światowa też była dyskretna... Przepiękna modelka wzięła udział w sesji zdjęciowej do magazynu „Loaded”. Zobacz kulisy tego wydarzenia!
 • Iga Wyrwał
  Od 2006 roku mieszka w Wielkiej Brytanii i tam wytrwale buduje swoje gniazdko rodzinne. Po tym jak urodziła dziecko pragnie wrócić do świata mediów, a swoją przygodę rozpoczyna od odważnej sesji w magazynie „Nuts”.  Jak podaje interia.pl , 19 listopada modelka wróci do Polski po to, aby promować kickbokserską federację AMW.