• Katarzyna Warnke
  Gwiazda filmów Patryka Vegi słynie z kontrowersyjnego wizerunku. Nie jest zatem zaskoczeniem, że 40-letnia aktorka zdecydowała się na sesję rozbieraną w "Playboyu".
 • Renata Dancewicz
  Biust, na którego widok płakał Marek Kondrat w „Pułkowniku Kwiatkowskim” pojawił się na rozkładówce „Playboya” dwukrotnie… Sesje zdjęciowej z Renatą Dancewicz do dziś uchodzą za jedne z najgorętszych w historii polskiej edycji magazynu. Zobacz koniecznie!
 • Britney Spears
  Mimo, że są tacy którzy zarzucają mu przedmiotowe traktowanie kobiet, nie da się ukryć, że twórca "Playboya" przyczynił się do rozkwitu kariery nie jednej gwiazdy. Niestety nie wszystkie panie (mimo próśb i usilnych starań) mogły się dla niego rozebrać...
 • Joanna Krupa
  Joanna Krupa pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej, podczas której pracowała wspólnie z siostrą Martą. Modelki pozowały w zmysłowej i skąpej bieliźnie. Zobacz koniecznie!
 • Pierwsze okładki polskiego "Playboya"
  Pierwszy numer polskiej edycji magazynu „Playboy” ukazał się w grudniu 1992 roku i kosztował dokładnie 29 500 zł. Czytelnicy mieli wówczas okazję przeczytać wywiad z Lechem Wałęsą oraz obejrzeć zdjęcia Malwiny Rzeczkowskiej. Oto Polki, które jako pierwsze odważyły się rozebrać dla męskiego magazynu...
 • Berenika Nienadowska
  Zdobywczyni drugiego miejsca w programie „Mam talent”, Berenika Nienadowska, pojawi się na okładce najnowszego numeru magazynu „CKM”. To nie pierwszy tak odważny występ instruktorki tańca na rurze...
 • Jessica Alba
  Mimo że celebrytki chętnie zrzucają ciuszki i nie trzeba ich zbyt długo namawiać do udziału w kipiącej seksem sesji zdjęciowej... są takie piękności, które do tej pory pozowały co najwyżej w bieliźnie. Nieodkryte fragmenty lądu fascynują i niepokoją jednocześnie... Zobacz galerię!
 • Monika Synytycz
  Donatanowi udało się wypromować kolejną, piękną Słowiankę... Na okładkę najnowszego numeru magazynu „CKM” trafiło zdjęcie Moniki Synytycz, znanej z teledysku do piosenki „Cicha Woda”. Zobacz zdjęcia!
 • Ilona Felicjańska
  Modelka, Ilona Felicjańska, skończyła właśnie 41 lat. Z okazji urodzin postanowiła sobie zrobić nietypowy prezent... Zrezygnowała z imprezy w gronie gwiazd i postawiła na świętowanie... przed obiektywami aparatów. Oto efekty urodzinowej sesji zdjęciowej!
 • Joanna Krupa
  Joanna Krupa regularnie publikuje gorące fotki na Instagramie, do czego zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów. Tym razem modelka zaprezentowała zdjęcia (topless) z najnowszej, basenowej sesji... Zobacz koniecznie!