• Sasha Pivovarova w kampanii Reserved – kolekcja jesień-zima 2011/2012
  Niedawno przedstawialiśmy ją od kulis. Teraz światło dzienne ujrzała właściwa kampania Reserved na sezon jesień-zima 2011. Tym razem twarzą marki została Sasha Pivovarova, którą możemy w kadrach znakomitego duetu - Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka. Paryska sesja z Pivovarovą to kolejna odsłona kampanii Beautiful Story, przedstawiającej imponujące życiorysy młodych osobistości świata mody. Twarzami kampanii byli dotychczas Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru, Magdalena Frąckowiak i Tobias Sorensen. W kolekcji rządzi styl retro – różnorodne fasony kapeluszy, nawiązania do lat 60. i 70. Widać sporo nawiązań do hitów poprzednich sezonów – dżinsu, stylu marynistycznego i akcentów militarnych. W kolorystyce, oprócz granatów, dominują ciepłe odcienie beżu i czerwieni. Zobacz zdjęcia!
 • Piękna Magda Frąckowiak pozuje w nowej kampanii Reserved
  Ta piękna Polka to jedna z 30 najlepszych, światowych modelek według listy francuskiego Vogue. Jest twarzą najbardziej cenionych i ekskluzywnych marek: Dior, Givenchy czy Chanel. Karl Lagerfeld nakręcił z nią filmy reklamowe dla Chanel i marki Hogan. Jej seksapil mogliśmy podziwiać w kampaniach Victoria’s Secret i ekskluzywnym kalendarzu Pirelli. Magdalena Frąckowiak wzięła udział w wiosennej kampanii „Beautiful Story” od Reserved. Kolejna odsłona tych „pięknych historii” przedstawia dzieje gdańszczanki, która zawędrowała na szczyt i może mówić mówi: „Paryż, Londyn, Nowy Jork: moje Trójmiasto”. Frąckowiak pozuje w strojach z nowej kolekcji marki, w tętniącej życiem scenerii gorącego Buenos Aires. Za obiektywem stanął słynny duet: Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek. Zobaczcie piękną sesję z piękną Polką w roli głównej!
 • Magdalena Frąckowiak w scenerii Buenos Aires - kulisy kampanii Reserved na wiosnę-lato 2011
  Jedna z najsłynniejszych polskich modelek, upalne i tętniące życiem Buenos Aires i kobiece stroje. Oto kolejna odsłona kampanii Beautiful Story od Reserved, przedstawiająca kolekcję nową, wiosenno-letnią kolekcję marki. Magda Frąckowiak zastąpiła w niej inną polską topmodelkę, Annę Jagodzińską. W obiektywie Agaty Pospieszyńskiej i scenerii upalnej metropolii Frąckowiak emanuje seksapilem. Zobacz kulisy sesji!
 • Magdalena Frąckowiak w kampanii Blumarine
  Polskie modelki mają coraz więcej do powiedzenia w międzynarodowym przemyśle mody. Niedawno publikowaliśmy zestawienie dziesięciu najbardziej rozchwytywanych modelek świata, w której znalazły się aż cztery Polki. Rodaczek przebojem zdobywających rynek jest jednak więcej. Na przykład Magdalena Frąckowiak, która, wraz z Editą Vikeviciute, została twarzą kampanii reklamowej Blumarine. Polka wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej wiosenną kolekcję włoskiego domu mody. W seksownych pozach prezentuje barwne kreacje zdobione motywami zwierzęcymi. Autorem sesji jest znany i kontrowersyjny fotograf Terry Richardson. Zobacz!