• Jarosław Bieniuk z dziećmi na okładce "Vivy!"
  Jarosław Bieniuk długo nie komentował medialnych doniesień na temat swojego nowego związku. Teraz jednak postanowił przerwać milczenie i potwierdził, że w jego życiu pojawiła się kobieta, która sprawiła, że znów stał się szczęśliwy.
 • Monika Olejnik na okładce magazynu "Viva!"
  Najnowsza okładka magazynu "Viva!", którą zdobi sylwetka Moniki Olejnik, wywołała sporo zamieszania w mediach. Krytycy zarzucili bowiem dziennikarce, że dała się zmanipulować i pozwoliła na nienaturalny retusz swojej twarzy. Ona sama stanowczo zaprzeczyła poważnej ingerencji grafików w jej zdjęcia. A co na ten temat mają do powiedzenia eksperci?
 • Cindy Crawford
  Kiedy pozowała do tych zdjęć miała 32 lata i kilkunastoletnie doświadczenie w pracy przed aparatem. Tak Cindy Crawford, jedna z najsłynniejszych amerykańskich modelek, zachwycała czytelników "Playboya" w 1998 roku. Zobacz galerię!
 • Tak kiedyś wyglądały polskie gwiazdy na okładkach "Playboya"
  Polska edycja magazynu "Playboy" liczy sobie już 20 lat. W tym czasie, na okładce najpopularniejszego pisma dla mężczyzn ukazało się wiele znakomitych polskich aktorek, piosenkarek i osobowości telewizyjnych. Zobacz, jak lata temu rodzime gwiazdy prezentowały się na okładce kultowego "Playboya".
 • Monica Bellucci na okładce włoskiego „Glamour. Źródło: Glamour Italy
  Piękna, doskonale zbudowana i niezwykle wprost seksowna. A jednak graficy stwierdzili, że jej uroda wymaga ulepszenia… Monica Bellucci padła ofiarą agresywnego retuszu. Na okładce nowego numeru magazynu "Glamour" jej twarz przypomina cyrkową maskę…
 • Jennifer Lopez na okładce magazynu "V"
  Przekroczyła czterdziestkę, a jednak została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą świata tego roku. Jennifer Lopez tym razem postanowiła zaskoczyć. Gwiazda dała się sfotografować magazynowi „V” w nietypowej odsłonie: po męsku, na ringu, w stroju boksera… Seksownie?
 • Paulina Sykut na okładce magazynu "Maxim"
  Paulina Sykut to jedna z najpiękniejszych polskich prezenterek. Gwiazda słynie z udanych stylizacji i pięknych nóg, które chętnie eksponuje. Piękna pogodynka pojawiła się na okładce magazynu „Maxim”. Co pokazała?
 • Yasmin LeBon, Helena Christensen, C indy Crawford, Naomi Campbell i Eva Herzigova na okładce „Harper’s Bazaar. Fot. Jonas Akerlund
  W latach 90-tych na szczycie mogło znaleźć się tylko kilka. To one, dawne supermodelki, niepodzielnie rządziły światem mody i zbiorowa wyobraźnią. Seksowne, kobieco zaokrąglone i pełne charakteru. Campbell, Christensen, Crawford, Herzigova. Dziś mają po 40-tce i wracają. Nadal są sexy?
 • Najseksowniejsza Ziemianka: Rihanna w gorących odsłonach
  Rozbierane sesje, wyzywające i skąpe stroje, wyuzdane pozy… Rihanna jak mało która gwiazda potrafi epatować seksem. I nie waha się zaprezentować światu wszystkich swoich atutów… Czy trudno się więc dziwić, że magazyn Esquire okrzyknął ją najseksowniejszą żyjącą kobietą 2011 roku? Z tej okazji przypominamy najgorętsze wcielenia gwiazdy. Zobacz zdjęcia!
 • Aktorka czy modelka? Dwie gwiazdy w tej samej sukience
  Dwie gwiazdy, dwie okładki, ta sama sukienka. Aż prosi się o porównanie…