• Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
  Artur Szpilka wraca na ring. 25 maja po prawie rocznej przerwie znów stanie do walki. Wcześniej polskiego boksera i jego nagą dziewczynę będzie można zobaczyć na łamach magazynu "CKM".
 • Britney Spears
  Mimo, że są tacy którzy zarzucają mu przedmiotowe traktowanie kobiet, nie da się ukryć, że twórca "Playboya" przyczynił się do rozkwitu kariery nie jednej gwiazdy. Niestety nie wszystkie panie (mimo próśb i usilnych starań) mogły się dla niego rozebrać...
 • Alejandra Omana Ruiz
  Alejandra Omana Ruiz nie rzuca słów na wiatr. Kolumbijska dziennikarka obiecała, że jeśli jej ulubiona drużyna, Deportivo Cucuta, awansuje do ekstraklasy, ona zdecyduje się na rozbieraną sesję.
 • Pierwsze okładki polskiego "Playboya"
  Pierwszy numer polskiej edycji magazynu „Playboy” ukazał się w grudniu 1992 roku i kosztował dokładnie 29 500 zł. Czytelnicy mieli wówczas okazję przeczytać wywiad z Lechem Wałęsą oraz obejrzeć zdjęcia Malwiny Rzeczkowskiej. Oto Polki, które jako pierwsze odważyły się rozebrać dla męskiego magazynu...
 • Tanja Szewczenko
  Magazyny dla panów chętnie na swoich łamach pokazują nagie ciała sportsmenek. Tym razem na rozbieraną sesję w "Playboyu" dała się namówić Tanja Szewczenko.
 • Carmen Electra
  Modelka, była członkini The Pussycat Dolls, aktorka "Słonecznego patrolu", a dla milionów mężczyzn symbol seksu... Amerykańska piękność, Carmen Electra do tej pory wywołuje gęsią skórkę u panów na całym świecie. Zobacz zdjęcia modelki, które opublikowano w 2009 roku!
 • Natalia Siwiec
  Po krótkiej przerwie Natalia Siwiec znów pojawiła się na okładce męskiego magazynu. Tym razem największa gwiazda Euro zaprezentowała swoje wdzięki w marcowym numerze CKM. Okładka, na której Siwiec pozuje jedynie w skórzanej obroży i bransoletce, to jedynie przedsmak niezwykle ostrej sesji. Oto zdjęcia!
 • Kim Kardashian
  To miała być niezwykła, elektryzująca mężczyzn z całego świata sesja dla "Playboya"... Nieszczęśliwie dla wydawców, jedno z najlepszych zdjęć rozebranej Kim Kardashian już teraz mogą podziwiać internauci.