• Zdjęcie z programu "Top Model"
  Producenci austriackiego "Top Model" poszli chyba za daleko. 
 • Top Model dla New Look
  Najlepsze uczestniczki dwóch edycji programu spotkały się podczas niezwykłego happeningu. Dawno nie widziana Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej edycji, pozowała w kreacjach New Look wspólnie z finalistkami drugiej – Anną Bałon i Michaliną Manios. Jak wypadły? Która najlepiej sobie poradziła? Oto zdjęcia!
 • Od „mokrych podkoszulków” do div dawnego kina. Zobacz metamorfozę w Top Model!
  Jak to się dzieje, że „zwykłe” dziewczyny przeobrażają się w boginie z plakatów i bilboardów? Taka spektakularną przemianę mogliśmy zaobserwować w ostatniej sesji zdjęciowej w programie „Top Model”. Uczestniczki zostały sfotografowane bez makijażu, w naturalnych acz seksownych, „mokrych” ujęciach. Następnie sztab makijażystów i stylistów przeobraził dziewczyny w gwiazdy kina lat 20., 30. i 40. Jak udała się ta metamorfoza? Sprawdź, oto zdjęcia!
 • Zmanierowana diva, fanatyczka operacji plastycznych a może głupia blondynka? Bulimiczka, narkomanka a może dziewczyna, która doi sukcesu potrafi dojść nawet po trupach lub… przez cudze łóżko. Oto tylko niektóre z popularnych stereotypów, które funkcjonują na temat modelek. To właśnie z nimi miały się zmierzyć uczestniczki programu Top Model. Podczas sesji zdjęciowej dziewczyny miały w jak najbardziej sugestywny sposób oddać owe stereotypy. Jak im się to udało? Sprawdź! Oto zdjęcia z sesji!
 • Top Model: sesja filmowe wojowniczki
  W mężczyznach wzbudzają strach pomieszany z pożądaniem. Ale to właśnie jest ta mieszanka wybuchowa… Po kobiecemu piękne, po męsku twarde i agresywne. Dzielne wojowniczki opanowały srebrny ekran. To w nie miały się wcielić uczestniczki programu „Top Model” w sesji zdjęciowej inspirowanej takimi obrazami jak „Resident Evil”, „Hero”, „Mad Max” czy Król Artur”. Jak wywiązały się z tego zadania? Czy dorównują pięknym filmowym gwiazdom jak Milla Jovovich, Ziyi Zhang czy Keira Knightley? Zobaczcie i oceńcie!
 • Top Model: Wiera pozuje z krewetką
  Coraz mniej dziewczyn jest w programie, a stojące przed nimi zadania są coraz bardziej drastyczne. Po zeszłotygodniowych emocjach, związanych z rozbieraną sesją, przyszedł czas na kolejne wyzwania. Wielokilogramowe kawałki ociekającego krwią mięsa, jadowite zwierzęta oraz kontakt z nie mniej jadowitymi osobistościami świata polskiej mody - oto, co się zdarzyło w 8. odcinku programu!
 • Top Model: modelki i nagi mężczyzna. Zobacz kulisy odcinka!
  Przed kandydatkami na topmodelki kolejne zmagania! Trzynaście najlepszych dziewczyn przyjechało do domu Top Model. Zaczęło się od „poprawek” - wizyty z Michałem Pirógiem w salonie fryzjerskim. „Jesteście młode i śliczne, ale mała poprawka Wam nie zaszkodzi” - oznajmiła Joanna. Nie wszystkie „poprawki” zostały przyjęte z uśmiechem na ustach… Następny etap to sesja zdjęciowa - na okładkę Glamour, w obiektywie Marcina Tyszki, oraz sesja zdjęciowa z nagim mężczyzną. Wsparciem i radą uczestniczkom służyła Anja Rubik. To wszystko w nowym odcinku programu „Top Model. Zostań modelką”, który zostanie wyemitowany w środę 5 października, o godz. 21.30 na antenie TVN. Zobacz już teraz zdjęcia z kulis powstawania odcinka!
 • Magdalena Mielcarz w wiosennej kampanii CCC
  Magdalena Mielcarz kuje żelazo póki gorące. Nieco zapomniana gwiazda „Quo Vadis” powróciła za sprawą programu „Top Model” i postanowiła zostać na dłużej. Piękna modelka wystąpiła w sesji zdjęciowej na użytek nowej kampanii marki CCC. Nastrojowa sesja zdjęciowa uchwyciła piękność w klubowych wnętrzach. Mielcarz eksponuje na zdjęciach długie i zgrabne nogi. Trudno się dziwić, marka, oprócz dodatków, skupia się na produkcji obuwia a nic tak nie podkreśla piękna kobiecych nóg jak wysokie szpilki... Zobacz Magdę Mielcarz w zmysłowej sesji!
 • Kasia Smolińska pozuje dla biżuteryjnej marki Diva – kulisy sesji
  Zwyciężczyni Top Model, Paulina Papierska, nie najlepiej radzi sobie w modowym światku. Co innego niektóre z jej koleżanek z programu, które pozują w sesjach zdjęciowych i są zapraszane na wybiegi. Jedną z nich jest Kasia Smolińska, która odpadła z programu jeszcze przed finałem. Ta śliczna blondynka wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej biżuterię australijskiej marki Diva, która właśnie wchodzi na polski rynek. Jak Smolińska radziła sobie na planie? Efekty finalne współpracy zobaczymy już w marcu. Oto kulisy sesji!
 • Zmagania dziewcząt z Top Model dobiegają końca. A nie było łatwo. Podczas trwania programu uczestniczki brały udział w drastycznych i wymagających sesjach. Rozbieranie do naga, „zmiana płci”; udawana przemoc; pozowanie z pająkami i wężami czy ciałami martwych zwierząt to tylko niektóre z tych wyzwań. Efektem są niezwykłe zdjęcia: czasem wstrząsające czy zaskakujące, innym razem zachwycające. O krok przed finałem przypominamy te najciekawsze. Zobacz!