• Olga Frycz
  Wraz z nadejściem wiosny w polskim show biznesie zapanował kolejny baby boom. Do grona przyszłych mam dołączyła właśnie Olga Frycz. Radosną wieścią aktorka pochwaliła się na Instagramie.
 • Anja Rubik / Zdjecie z sesji dla Vouge'a oraz screen z profilu Bogdana Krzemińskiego
  Za sprawą najnowszej sesja Anji Rubik dla magazynu Vogue, ponownie rozgorzała dyskusja na temat promowania przez świat mody mocno wychudzonych kobiecych sylwetek. Jeden z internautów porównał nawet zdjęcie Rubik do więźniów obozu koncentracyjnego. To wzbudziło sprzeciw samej modelki.
 • Jennifer Lopez na okładce magazynu "V"
  Przekroczyła czterdziestkę, a jednak została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą świata tego roku. Jennifer Lopez tym razem postanowiła zaskoczyć. Gwiazda dała się sfotografować magazynowi „V” w nietypowej odsłonie: po męsku, na ringu, w stroju boksera… Seksownie?
 • Ponętna Rihanna w sesji dla „Vogue”
  Kolejna metamorfoza Rihanny, kolejna, bardzo kobieca odsłona. Piękna Barbadoska zapozowała do sesji zdjęciowej dla magazynu „Vogue”. Za obiektywem stanęła sama Annie Leibovitz. Zmysłowa sesja towarzyszy wydaniu "Vogue" mającemu promować akceptację kobiecego ciała.
 • Anja Rubik w obiektywie Tyszki dla Vogue Australia
  Nikt nie ma wątpliwości, że Anja Rubik to nasz najlepszy modowy towar eksportowy. Trudno zliczyć, jak często modelka pojawia się w najbardziej prestiżowych sesjach, pokazach i kampaniach. Tym razem polska moda dostąpiła szczególnego wyróżnienia. Rubik pojawiła się w australijskiej edycji Vogue w sesji zdjęciowej z polskimi akcentami. Po drugiej stronie obiektywu stanął Marcin Tyszka.
 • Skandalizująca sesja zdjęciowa z 6-letnimi dziwczynkami miała poważne konsekwencje. Źródło: Vogue Paris
  To były dwa wielkie trzęsienia ziemi w modowym światku. Pierwszym wstrząsem okazała się skandalizująca sesja zdjęciowa w paryskim „Vogue”, gdzie w roli modelek w „seksownych” pozach wystąpiły wymalowane i wydekoltowane… 6-latki. Drugi wstrząs to wieść o nagłym odejściu wielkiej naczelnej francuskiej biblii mody - Carine Roitfeld. Jak się okazuje, te dwa fakty mogą mieć ze sobą wiele wspólnego…