Francuzi w półfinale Ligi Narodów. Poradzili sobie bez N'Gapetha
21 lipca 2022Reprezentacja Francji w trzecim ćwierćfinale Ligi Narodów siatkarzy pokonała Japonię 3:0 (26:24, 25:16, 25:20). Siatkarze z Azji jedynie w pierwszej partii byli w stanie nawiązać z rywalami wyrównaną walkę. Trójkolorowi w półfinale zagrają z Włochami.