Koreanki rozbite w Lidze Narodów. Polskie siatkarki dały im srogą lekcję
04 czerwca 2022Polskie siatkarki pokonały w amerykańskim Bossier City Koreę Południową 3:0 (25:9, 25:23, 25:11) w swoim trzecim meczu Ligi Narodów. To drugie zwycięstwo w rozgrywkach drużyny Stefano Lavariniego, która w niedzielę zmierzy się z reprezentacją Niemiec.