Grzegorz Łomacz: Zrobimy wszystko, by zdobyć brązowy medal
18 września 2021Polscy siatkarze po porażce ze Słowenią 1:3 w półfinale zagrają w niedzielę w katowickim Spodku o brąz mistrzostw Europy. "Mobilizacji na pewno nie zabraknie, chcemy tego medalu" – podkreślił rozgrywający biało-czerwonych Grzegorz Łomacz.