Tokio 2020. W końcu dopięły swego. Siatkarki USA mistrzyniami olimpijskimi
08 sierpnia 2021Siatkarki Stanów Zjednoczonych po raz pierwszy zdobyły złoty medal olimpijski. W finale turnieju w Tokio Amerykanki pokonały Brazylię 3:0 (25:21, 25:20, 25:14). Brąz wywalczyła Serbia po zwycięstwie nad Koreą Południową 3:0.